LiveUp
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х28 кг, чорний-синій, код: LP8000-28
13thousand_point913decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 28 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х30кг, чорний-синій, код: LP8003-30-S52
14thousand_point333decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 30 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х30 кг, чорний-синій, код: LP8000-30
14thousand_point906decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 30 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х32кг, чорний-синій, код: LP8003-32-S52
15thousand_point064decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 32 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Мішок боксерський професійний підлоговий LiveUp чорний, код: LP8608
15thousand_point733decimal_point00 грн.
| Тип | груша |
| Стандарт | підлогові |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х34кг, чорний-синій, код: LP8003-34-S52
15thousand_point794decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 34 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х32 кг, чорний-синій, код: LP8000-32
15thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 32 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф для сталевої штанги Олімпійський професійний прямий з підшипником LiveUp 2,01м, ø50мм, код: LP8317
15thousand_point950decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х34 кг, чорний-синій, код: LP8000-34
16thousand_point894decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 34 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х36кг, чорний-синій, код: LP8003-36-S52
17thousand_point171decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 36 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бокс пліометричний тумба для кросфіту LiveUp Пліобокс 500х600х750мм, чорний, код: LP8155
17thousand_point545decimal_point00 грн.
| Тип | пліобокс |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х36 кг, чорний-синій, код: LP8000-36
17thousand_point888decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 36 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х38кг чорний-синій, код: LP8003-38-S52
17thousand_point901decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 38 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х40кг, чорний-синій, код: LP8003-40-S52
18thousand_point632decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 40 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х38 кг, чорний-синій, код: LP8000-38
18thousand_point881decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 38 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х42кг, чорний-синій, код: LP8003-42-S52
19thousand_point361decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 42 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гриф для сталевої штанги Олімпійський професійний прямий з підшипником LiveUp 2,2м, ø50мм, код: LP8314
19thousand_point772decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х40 кг, чорний-синій, код: LP8000-40
19thousand_point874decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 40 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х44кг, чорний-синій, код: LP8003-44-S52
20thousand_point196decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 44 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х46кг, чорний-синій, код: LP8003-46-S52
20thousand_point927decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 46 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х48кг, чорний-синій, код: LP8003-48-S52
21thousand_point657decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 48 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х50кг, чорний-синій, код: LP8003-50-S52
22thousand_point388decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 50 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гриф для сталевої штанги Олімпійський професійний прямий з підшипником для Пауерліфтингу IPF LiveUp 2,2м, ø50мм, код: LP8370
23thousand_point594decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стелаж модульний для інвентаря кросфіт LiveUp 1565x766x1974 мм, чорний, код: LP8897
24thousand_point024decimal_point00 грн.
| Тип | для кросфіту |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp 2х50 кг, чорний-синій, код: LP8000-50
24thousand_point843decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 50 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стелаж модульний для інвентаря кросфіт LiveUp 550x600x1800мм, чорний, код: LP8875
30thousand_point030decimal_point00 грн.
| Тип | для кросфіту |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Мішок боксерський підлоговий LiveUp 180 см, чорний-синій, код: LP8632
54thousand_point945decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підлогові |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Функціональний спортивний куточок LiveUp Gains Function, код: GS-FC-L
68thousand_point598decimal_point00 грн.
| Тип | для кросфіту |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова Zelart Power Loop 58г, червоний, код: FI-5439-1
| Тип | для підтягувань |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | м'ячі |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | для пілатесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | для пілатесу |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |





















































































































































































































































































































































