LiveUp
Артикул: 6951376105421
| Тип | для пілатесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376105438
| Тип | для пілатесу |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LP8415-S
| Тип | для пілатесу |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376100549
| Тип | блоки |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376105162
| Тип | для пілатесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376160666
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376108675
| Тип | для пілатесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376109320
| Тип | класичні |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LP8415-M
| Тип | для пілатесу |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова Zelart Power Loop 191г, салатовий, код: FI-5439-3
text_nostock
Артикул: FI-5439-3
| Тип | для підтягувань |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376109092
| Тип | м'яч масажний |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376108682
| Тип | для пілатесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Еспандер стрічка LiveUp Aerobic Band X-Heavy 2000х150х0,6 мм (16кг), сірий, код: 6951376105445
text_nostock
Артикул: 6951376105445
| Тип | для пілатесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: LP8414-M
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376109504
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376109313
| Тип | класичні |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376138931
| Тип | гиря |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліетилен |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376109818
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | уточняется |
Артикул: LP8415-L
| Тип | для пілатесу |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 2016052500212
| Покриття | пластик |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376105230
| Тип | плечові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376103250
| Тип | півсфери |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376170573
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376139594
| Тип | гиря |
| Стандарт | 3 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліетилен |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гума петля для підтягування та тренувань стрічка силова LiveUp Super Band Small 11-29кг, зелений, код: LP8410-S
text_nostock
Артикул: LP8410-S
| Тип | для підтягувань |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі вінілові кололі LiveUp 1кг, код: LS2001-1
text_nostock
Артикул: LS2001-1
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376138320
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 0,5 кг |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: LS3049-05
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 0,5 кг |
| Матеріал | лайкра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376108569
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер кистьовий пружинний Bone Crusher LiveUp 60LB навантаження 27кг, фіолетовий, код: LP8285-60LB
text_nostock
Артикул: LP8285-60LB
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер кистьовий пружинний LiveUp Bone Crusher 140LB навантаження 63кг, синій, код: LP8285-140LB
text_nostock
Артикул: LP8285-140LB
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер кистьовий пружинний LiveUp Bone Crusher 200LB навантаження 90кг, срібний, код: LP8285-200LB
text_nostock
Артикул: LP8285-200LB
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |

























































































































































