LiveUp
Еспандер кистьовий пружинний LiveUp Bone Crusher 280LB навантаження 127кг, черный, код: LP8285-280LB
text_nostock
Артикул: LP8285-280LB
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376109115
| Тип | плечові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376170702
| Тип | ручні |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LS3167B
| Тип | кільця |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Диски гумові з потрійним хватом та металевою втулкою LiveUp ø50мм, 1,25кг, чорний, код: LP8330-1_25
text_nostock
Артикул: LP8330-1_25
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: LP8061
| Тип | замок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376170627
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376109368
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376108057
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376126280
| Тип | медболи |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LP8283_N
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Скакалка швидкісна Кросфіт зі сталевим тросом LiveUp 3000 мм, салатовий, код: LP8283_LG
text_nostock
Артикул: LP8283_LG
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376170528
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова Zelart Power Loop 400г, помаранчевий, код: FI-5439-5
text_nostock
Артикул: FI-5439-5
| Тип | для підтягувань |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 2016052500229
| Покриття | пластик |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 2 кг |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова LiveUp Super Band Medium 16-39кг, синій, код: LP8410-M
text_nostock
Артикул: LP8410-M
| Тип | для підтягувань |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376103960
| Тип | дитячі |
| Стандарт | 450 мм (до 170 см) |
| Комплектація | без насоса |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376109580
| Тип | з обважнювачами |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LS3049-1
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | лайкра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376109894
| Тип | magic ball |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гума петля для підтягування та тренувань стрічка силова LiveUp Super Band Large 23-57кг, червоний, код: LP8410-L
text_nostock
Артикул: LP8410-L
| Тип | для підтягувань |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376109733
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376138948
| Тип | гиря |
| Стандарт | 4 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліетилен |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гума для підтягування LiveUp Latex Loop 2080x21x4,5 мм, помаранчевий, код: 6951376105735
text_nostock
Артикул: 6951376105735
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Фітбол LiveUp Donut Ball блакитний, код: LS3567-b
text_nostock
Артикул: LS3567-b
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 450 мм (до 170 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Фітбол LiveUp Donut Ball рожевий, код: LS3567-p
text_nostock
Артикул: LS3567-p
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 450 мм (до 170 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Фітбол (насос в комплекті) LiveUp Anti-Burst Ball 650 мм, помаранчевий, код: 6951376103212
text_nostock
Артикул: 6951376103212
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 2015113000098
| Тип | ролики |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Розкладний килимок для йоги LiveUp Foldable Yoga Mat 1730x610x2 мм, рожевий, код: 6951376104721
text_nostock
Артикул: 6951376104721
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 2 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376107296
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376107302-SR
| Тип | баланс-платформа |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376103380
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 750 мм (178-190 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |




































































































































