LiveUp
Артикул: LS2322B-15KGS
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 7,5 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: LP8332-10
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: LP8044-12-S52
| Тип | гиря |
| Стандарт | 12 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LP8331-15
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: LP8041-24
| Тип | гиря |
| Стандарт | 24 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гиря тренувальна цільна гумова з хромованою ручкою LiveUp 12кг, чорний, код: LP8043-12-S52
text_nostock
Артикул: LP8043-12-S52
| Тип | гиря |
| Стандарт | 12 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Мішок обтяжувач для функціонального тренінгу Power Bag LiveUp 10кг, чорний-сірий, код: LP8120-10
text_nostock
Артикул: LP8120-10
| Тип | циліндричні |
| Стандарт | 10 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга для фітнесу (фітнес памп) LiveUp довжина-1,4м, ø28мм, 40кг, різнокольоровий, код: LP8035-40-S52
text_nostock
Артикул: LP8035-40-S52
| Тип | для боді-пампа |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LP8100-5
| Тип | медболи |
| Стандарт | 5 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга для фітнесу (фітнес памп) LiveUp довжина-1,4м, ø25мм, 20кг, різнокольоровий, код: LP8031-S52
text_nostock
Артикул: LP8031-S52
| Тип | для боді-пампа |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LP8332-15
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диски гумові з потрійним хватом та металевою втулкою LiveUp ø50мм, 20кг, чорний, код: LP8330-20
text_nostock
Артикул: LP8330-20
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376138733
| Тип | гиря |
| Стандарт | 10 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мішок обтяжувач для функціонального тренінгу Power Bag LiveUp 20кг, чорний-сірий, код: LP8120-20
text_nostock
Артикул: LP8120-20
| Тип | циліндричні |
| Стандарт | 20 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 2016052600332
| Тип | для кроссфіта |
| Стандарт | 9 м |
| Матеріал | поліестер |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гиря тренувальна цільна гумова LiveUp Urethane Competition Kettlebell 16кг, чорний-помаранчевий, код: UAZE5336-16
text_nostock
Артикул: UAZE5336-16
| Тип | гиря |
| Стандарт | 16 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LP8130-22
| Тип | болгарські |
| Стандарт | 22 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський прямий LiveUp 1,5м, ø50мм, код: LP8082
text_nostock
Артикул: LP8082
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря змагальна цільна сталева пофарбована з хромованою ручкою LiveUp 12кг, чорний, код: LP8042-12
text_nostock
Артикул: LP8042-12
| Тип | гиря |
| Стандарт | 12 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Рукоятка для тяги з широким хватом Wide Grip нековзне покриття LiveUp 850мм, чорний, код: LP8328
text_nostock
Артикул: LP8328
| Тип | W-тяга |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LP8331-20
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря тренувальна цільна гумова з хромованою ручкою LiveUp 24кг, чорний, код: LP8043-24-S52
text_nostock
Артикул: LP8043-24-S52
| Тип | гиря |
| Стандарт | 24 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6951376138740
| Тип | гиря |
| Стандарт | 12 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: LP8044-24-S52
| Тип | гиря |
| Стандарт | 24 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LP8332-20
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря цільна з поліуретановим покриттям та хромованою ручкою LiveUp 16кг, чорний, код: LP8040-16
text_nostock
Артикул: LP8040-16
| Тип | гиря |
| Стандарт | 16 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря змагальна цільна сталева пофарбована з хромованою ручкою LiveUp 16кг, чорний, код: LP8042-16
text_nostock
Артикул: LP8042-16
| Тип | гиря |
| Стандарт | 16 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський прямий LiveUp 2,2м, ø50мм, код: LP8052
text_nostock
Артикул: LP8052
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 6951376138757
| Тип | гиря |
| Стандарт | 16 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бокс пліометричний тумба для кросфіту LiveUp Пліобокс 500х600х750мм, світло-коричневий, код: LP8157
text_nostock
Артикул: LP8157
| Тип | пліобокс |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря цільна з поліуретановим покриттям та хромованою ручкою LiveUp 24кг, чорний, код: LP8040-24
text_nostock
Артикул: LP8040-24
| Тип | гиря |
| Стандарт | 24 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф Олімпійський професійний прямий з підшипником LiveUp 2200мм, 50мм, червоний, код: LP8319_R
text_nostock
Артикул: LP8319_R
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





















































































































































































































































































































































































