Power System
Килимок для фітнесу та йоги Power System Green, код: PS-4014_Green
990decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для фітнесу та йоги Power System Purple, код: PS-4014_Purple
990decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Неопреновий пояс для важкої атлетики Power System Neo Flex Black XL, код: 3205BK-5
990decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Обважнювачі для рук і ніг Power System 2х1,5 кг, код: PS_4070_Grey
990decimal_point00 грн.
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Гантель PowerPlay вінілова 1х3 кг помаранчева, код: PP_4125_4kg
1thousand_point040decimal_point00 грн.
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 4 кг |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Колесо для преса Phantom Power System AB Wheel, код: 4059BK-0
1thousand_point070decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Пом"якшувальна накладка на гриф Power System PS-4037 Bar Pad (d10), код: PS-4037_Black
1thousand_point070decimal_point00 грн.
| Тип | накладки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля (гумка для фітнесу і кроссфіту) Power System CrossFit Level 3 (опір 15-40 кг), червоний, код: PS-4053_Red
1thousand_point100decimal_point00 грн.
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Колесо для преса Power System Full Grip AB Red + килимок, код: 4107RD-0
1thousand_point100decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Обважнювачі для зап"ястя Power System 2х2 кг, код: PS_4071_Grey
1thousand_point100decimal_point00 грн.
| Тип | на руки |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Петлі підвісні (петлі Береша) Power System Ab Slings Black, код: PS-4038_Black
1thousand_point100decimal_point00 грн.
| Тип | петлі Береша |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Турнік розсувний Power System Door Gym Bar, код: PS_4076
1thousand_point100decimal_point00 грн.
| Тип | дверний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Тяга для шиї Power System Head Harness чорний-синій, код: PS-4039_Black-Blue
1thousand_point100decimal_point00 грн.
| Тип | на голову |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пояс для важкої атлетики Power System Basic Black L, код: PS-3250_L_Black
1thousand_point150decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Пояс для важкої атлетики Power System Basic M Black, код: PS-3250_M_Black
1thousand_point150decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Упори для віджимань Power System Push Up Stand, прямі, код: PS-4005_Black-Steel
1thousand_point150decimal_point00 грн.
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Упори для віджимання від підлоги Power System Push UP Bars Plus прямі, код: 4108BR-0
1thousand_point200decimal_point00 грн.
| Тип | упори |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч для фітнесу Power System 550 мм Blue, код: PS-4011_55cm_Blue
1thousand_point250decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Комплектація | без насоса |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
М"яч для фітнесу Power System 750 мм Orange, код: PS-4013_75cm_Orange
1thousand_point400decimal_point00 грн.
| Гарантія загальна | 90 днів |
М"яч для фітнесу Power System Purple 750 мм, код: PS-4013_75cm_Purple
1thousand_point400decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Індія |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
М"яч для фітнесу і гімнастики Power System Pro Gymball Pink 750 мм, код: 4013PI-0
1thousand_point400decimal_point00 грн.
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Масажний ролик (роллер) Power System Fitness Foam Roller 330х150мм, чорний-зелений, код: PS-4050_Green
1thousand_point400decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Масажний ролик Power System Fitness Foam Roller Pink, код: 4050PI-0
1thousand_point400decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Скакалка швидкісна Power System Silver, код: PS_4064_Silver
1thousand_point403decimal_point00 грн.
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Пояс для важкої атлетики Power System Predator S камуфляж, код: PS_3220_S_Camo
1thousand_point452decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | камуфляж |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги та фітнесу Power System Fitness-YogaA Mat Pink 10 мм, код: PS-4017_Pink
1thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Індія |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Килимок для фітнесу та йоги Power System Black, код: PS-4017_Black
1thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для фітнесу та йоги Power System Purple, код: PS-4017_Purple
1thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Пояс для важкої атлетики Power System Natural M, код: PS-3000_M_Natural
1thousand_point660decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | бежевий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Пояс для важкої атлетики Power System Natural XL, код: PS-3000_XL_Natural
1thousand_point660decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | бежевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Пояс для важкої атлетики Power System PS-3000 Natural L, код: PS-3000_L_Natural
1thousand_point660decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | бежевий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Пояс для важкої атлетики Power System Power Black L, код: PS-3100_L_Black
1thousand_point790decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |




































































































































































