Power System
Неопреновий пояс для важкої атлетики Power System Neo Power Black/Red S, код: PS_3230_S_Bl/Red
text_nostock
Артикул: PS_3230_S_Bl/Red
| Тип | пояса |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PS-4046_Grey
| Тип | на ноги |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Неопреновий пояс для важкої атлетики Power System Neo Power Black/Yellow S, код: PS_3230_S_Bl/Yellow
text_nostock
Артикул: PS_3230_S_Bl/Yellow
| Тип | пояса |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Неопреновий пояс для важкої атлетики Power System Neo Power Black/Yellow L, код: PS_3230_L_Bl/Yellow
text_nostock
Артикул: PS_3230_L_Bl/Yellow
| Тип | пояса |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 4079BR-0
| Тип | з боковим кріпленням |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Обважнювачі-манжети для ніг та рук Power System Ankle Weights 2х1,5 кг, сірий-помаранчевий, код: PS_4072_Grey
text_nostock
Артикул: PS_4072_Grey
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1,5 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Неопреновий пояс для важкої атлетики Power System Neo Power Black/Yellow XL, код: PS_3230_XL_Bl/Yellow
text_nostock
Артикул: PS_3230_XL_Bl/Yellow
| Тип | пояса |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 29071-96
| Тип | на руки |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Неопреновий пояс для важкої атлетики Power System Predator камуфляж L, код: PS_3220_L_Camo
text_nostock
Артикул: PS_3220_L_Camo
| Тип | пояса |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | камуфляж |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Неопреновий пояс для важкої атлетики Power System Predator камуфляж M, код: PS_3220_M_Camo
text_nostock
Артикул: PS_3220_M_Camo
| Тип | пояса |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | камуфляж |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PS_3220_XL_Camo
| Тип | пояса |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | камуфляж |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 29071-96
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 29071-96
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 4011BK-0
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PP_3043_L_Red
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: PS-3250_XL_Black
| Тип | пояса |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PS-3250_S_Black
| Тип | пояса |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 3205BK-4
| Тип | пояса |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 3205BK-3
| Тип | пояса |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Неопреновий пояс для важкої атлетики Power System Neo Flex PS-3205 Black S, код: 3205BK-2
text_nostock
Артикул: 3205BK-2
| Тип | пояса |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 29071-96
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Обважнювачі-манжети для ніг та рук Power System Ankle Weights 2х2 кг, сірий-помаранчевий, код: PS_4073_Grey
text_nostock
Артикул: PS_4073_Grey
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Неопреновий пояс для важкої атлетики Power System Neo Power Black/Yellow M, код: PS_3230_M_Bl/Yellow
text_nostock
Артикул: PS_3230_M_Bl/Yellow
| Тип | пояса |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 4011PI-0
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 29071-96
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Комплектація | без насоса |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Координаційні сходи для тренування швидкості Power System Agility Speed Ladder, код: PS-4087
text_nostock
Артикул: PS-4087
| Тип | драбина |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 29071-96
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Комплектація | без насоса |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: PS-3860_Black/Red
| Тип | пояса |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 4012BK-0
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PS-4012_65cm_Blue
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 29071-96
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 4013BK-0
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 750 мм (178-190 см) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |









































































































































































































