Power System
Пояс для важкої атлетики Power System Basic Black XXL, код: PS-3250_2XL_Black
1thousand_point325decimal_point00 грн.1thousand_point060decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Скакалка PowerPlay зелена, код: PP_4205_Green
180decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Скакалка PowerPlay 4205 помаранчевий, код: PP_4205_Orange
189decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Скакалка швидкісна PowerPlay чорна, код: PP_4210_Black/Red
320decimal_point00 грн.
| Тип | з боковим кріпленням |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Еспандер-ножиці алюмінієвий PowerPlay Hand Grip 90 кг, срібний, код: PP_4322_90kg
390decimal_point00 грн.
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Манжети на щиколотку Power System Ankle Strap PS-3410, код: PS-3410_Black_Red
420decimal_point00 грн.
| Тип | манжети для тяги |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Лямки для тяги Power System G-Power Straps Pink, код: PS-3420_Pink
470decimal_point00 грн.
| Тип | лямки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Лямки для тяги Power System XTR-Grip Straps Black/Red, код: PS-3430_Black-Red
470decimal_point00 грн.
| Тип | лямки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Балансувальна масажна подушка PowerPlay синя, код: PP_4009_Blue
490decimal_point00 грн.
| Тип | баланс-платформа |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Манжети на щиколотку Power System Ankle Strap Gym Babe Purple, код: PS_3450_Purple
520decimal_point00 грн.
| Тип | манжети для тяги |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Силові ремені Power System Figure 8 Black/Blue L/XL, код: 3405BU-5
520decimal_point00 грн.
| Тип | лямки |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Скакалка Power System Speed Rope, код: PS-4004_Black-Steel
540decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Обважнювачі для зап"ястя Power System 2х0,5 кг, код: PS-4043_Grey
580decimal_point00 грн.
| Тип | на руки |
| Стандарт | 0,5 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Скакалка швидкісна Power System Crossfit Jump Rope 2800 мм, синій, код: PS-4033_Black-Blue
617decimal_point00 грн.
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Лямки для тяги Power System G-Power Straps Purple, код: PS-3420_Purple
628decimal_point00 грн.
| Тип | лямки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель PowerPlay вінілова 1х3 кг зелена, код: PP_4125_3kg
640decimal_point00 грн.
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 3 кг |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Манжети на щиколотку Power System Ankle Strap Camo Grey/Black, код: PS_3470_Grey/Black
660decimal_point00 грн.
| Тип | манжети для тяги |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Манжети на щиколотку Power System Ankle Strap Camo Pink/Black, код: PS_3470_Pink/Black
660decimal_point00 грн.
| Тип | манжети для тяги |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Еспандер-петля (гумка для фітнесу і кроссфіту) Power System CrossFit Level 1 Yellow (опір 4-25 кг), код: PS-4051_Yellow
680decimal_point00 грн.
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Магнезія спортивна суха PowerSystem Powder Chalk 500 г., код: PS_4090_500gr
680decimal_point00 грн.
| Тип | магнезія |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Ролик для преса Power System , код: PS-4042_Grey-Black
690decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерський шолом тренувальний PowerPlay XS синій, код: PP_3043_XS_Blue
740decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерський шолом тренувальний PowerPlay XS чорний, код: PP_3043_XS_Black
740decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерський шолом тренувальний PowerPlay червоний XS, код: PP_3043_XS_Red
740decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Манжети на щиколотку Power System Ankle Strap Gym Babe рожевий, код: PS_3450_Pink
755decimal_point00 грн.
| Тип | манжети для тяги |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Манжети на щиколотку Power System Ankle Strap Gym Guy Green, код: PS_3460_Green
755decimal_point00 грн.
| Тип | манжети для тяги |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Ролик для преса Power System , код: PS-4006_Grey-Black
770decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Еластична стрічка Power System Multilevel Elastic Band, код: PS_4067
819decimal_point00 грн.
| Тип | для пілатесу |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пом"якшувальна накладка на гриф Power System Bar Pad Black (d7), код: PS-4036_Black
880decimal_point00 грн.
| Тип | накладки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Канат для трицепса з подвійним хватом Power System Triceps Rope Black/Red, код: PS-4041_Black
970decimal_point00 грн.
| Тип | канатна |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля (гумка для фітнесу і кроссфіту) Power System CrossFit Level 2 Orange (опір 10-35 кг), код: PS-4052_Orange
990decimal_point00 грн.
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу та йоги Power System Blue, код: PS-4014_Blue
990decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |












































































































































































