Reebok
Боксерські рукавички Reebok 12 унцій, чорний-жовтий, код: RSCB-12010GB-12-IA
1thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерські рукавички Reebok 16 унцій, чорний-жовтий, код: RSCB-12010GB-16-IA
1thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерські рукавички Reebok RSCB-12010GB-14 14 унцій, чорний-жовтий, код: RSCB-12010GB-14-IA
1thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Рукавички боксерські Reebok 10 унцій чорний/жовтий, код: RSCB-12010GB-10-IA
1thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Reebok Power Tube Set, код: RATB-30034
1thousand_point876decimal_point00 грн.
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Обважнювачі щиколотки Reebok Flexlock Ankle Weights 1.5 кг, чорний-червоний, код: 885652017275
1thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | на ноги |
| Стандарт | 1,5 кг |
| Матеріал | нейлон |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гумовий еспандер для кросфіта Reebok 4 (Heavy) посилений, сірий, код: RSTB-10082-IA
2thousand_point004decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Медбол Reebok 2 кг чорний код: RSB-16052-IA
2thousand_point070decimal_point00 грн.
| Тип | медболи |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | гума |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok RAYG-11030HH 1730х610х4 мм, фіолетовий, код: 5055436108399-IN
2thousand_point157decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Reebok RAMT-12235PL 1730х610х5 мм, фіолетовий, код: 885652009928-IN
2thousand_point157decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для тренувань Reebok Training Mat 1730x610x7 мм, синій, код: 885652020398
2thousand_point178decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok RAYG-11030GN 1730х610х4 мм, синій, код: 5055436105848-IN
2thousand_point215decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | полімер |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі Reebok 2х4 кг, сірий, код: RAWT-18004-IA
2thousand_point256decimal_point00 грн.
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 4 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Рукавички MMA Reebok M шкіряні, код: RSCB-10320RDBK
2thousand_point346decimal_point00 грн.
| Тип | ММА |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукавички Reebok MMA L (шкіра), код: RSCB-10330RDBK
2thousand_point346decimal_point00 грн.
| Тип | ММА |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
М"яч гімнастичний Reebok 55 см сірий, код: RAB-40015BK-IA
2thousand_point353decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Комплектація | без насоса |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерські рукавиці Reebok Boxing Gloves 10 унцій, чорний-золотистий, код: 885652010962
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавиці Reebok Boxing Gloves 12 унцій, чорний-золотистий, код: 885652010979
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавиці Reebok Boxing Gloves 14 унцій, чорний-золотистий, код: 885652010986
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавиці Reebok Boxing Gloves 16 унцій, чорний-золото, код: 885652010993
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Спідбол Reebok Combat чорний, код: RSCB-11270-IA
2thousand_point760decimal_point00 грн.
| Тип | груша |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі Reebok 2х5 кг, сірий, код: RAWT-18005-IA
2thousand_point856decimal_point00 грн.
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 5 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
М"яч гімнастичний Reebok 75 см сірий, код: RAB-40017BK-IA
2thousand_point877decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Комплектація | без насоса |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Груша боксерська пневматична Reebok Speed Bag 350x150 мм, чорний, код: 5055436113560
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | груша |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для тренувань Reebok Training Mat 1730x800x15 мм, блакитний, код: 885652020473
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 15 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для тренувань Reebok Training Mat 1730x800x15 мм, рожевий, код: 885652020497
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 15 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для тренувань Reebok Training Mat 1730x800x15 мм, сірий, код: 885652020480
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 15 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для тренувань Reebok Training Mat 1830х800х15 мм, червоний, код: 885652020503
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 15 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавички Reebok Combat 10oz red/black, код: RSCB-10110RD-10
3thousand_point008decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавички Reebok Combat 16oz red/black, код: RSCB-10110RD-16
3thousand_point008decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Медбол Reebok 4 кг, чорний, код: RSB-16054-IA
3thousand_point111decimal_point00 грн.
| Тип | медболи |
| Стандарт | 3 кг |
| Матеріал | гума |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Мат для фітнесу Reebok червоний 8 мм, код: RSMT-40030RD
3thousand_point466decimal_point00 грн.
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | уточнюється |
| Гарантія загальна | 24 місяців |




































































































































