Reebok
Килимок для фітнесу та йоги Reebok RSMT-40030RD 1730х610х8 мм, червоний, код: 885652014687-IN
3thousand_point498decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 8 мм |
| Матеріал | POE |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Двосторонній килимок для йоги Reebok Double Sided Yoga Mat 1730х610х4 мм, зелений, код: 885652020831
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Двосторонній килимок для йоги Reebok Double Sided Yoga Mat 1730х610х4 мм, синій, код: 885652020824
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Двосторонній килимок для йоги Reebok Double Sided Yoga Mat 1730х610х4 мм, фіолетовий, код: 885652020848
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Двосторонній килимок для йоги Reebok Double Sided Yoga Mat 1730х610х4 мм, червоний, код: 885652020855
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Двосторонній килимок для йоги Reebok Double Sided Yoga Mat 1730х610х4 мм, чорний-сірий, код: 885652020817
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok Camo Yoga Mat 1730х610х5 мм, зелений, код: 885652020909
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok Camo Yoga Mat 1730х610х5 мм, сірий, код: 885652020879
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok Camo Yoga Mat 1730х610х5 мм, сірий-синій, код: 885652020862
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok Camo Yoga Mat 1730х610х5 мм, фіолетовий, код: 885652020886
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok Camo Yoga Mat 1730х610х5 мм, червоний, код: 885652020893
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Фітбол Reebok Stability Gymball 750 мм, чорний, код: 885652020374
3thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 750 мм (178-190 см) |
| Комплектація | уточнюється |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерські рукавички Reebok Combat 12oz, код: RSCB-10070RDBK
3thousand_point974decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Боксерські рукавички Reebok Combat 14oz, код: RSCB-10100RDBK
3thousand_point974decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для фітнесу Reebok RAMT-13014OR 1730х610х5 мм, сірий-помаранчевий, код: 885652009935-IN
4thousand_point139decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | поліетилен |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерські рукавиці Reebok Combat Leather Boxing Gloves 10 унцій, чорний-червоний, код: 885652010320
4thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для тренувань Reebok Performance Training Mat 1730х610х8 мм, блакитний, код: 885652020510
4thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 8 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Степ-платформа Reebok Reebok Mini Step 650x320x150 мм, чорний, код: 885652014373
4thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok складний 1800х600х6 мм, синій (11050BL), код: M-5285487-IN
4thousand_point573decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | пінополіетилен |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Захисний килимок Reebok для кардіотренажерів маленький (10229) 1550х650 мм, код: M-1594699-IN
4thousand_point922decimal_point00 грн.
| Тип | килимки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для фітнесу Reebok RAMT-13014OR 1730x610x5 мм, помаранчевий, код: M-5354459-IN
4thousand_point922decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | поліетилен |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги Reebok Natural RubberYoga Mat 1830х610х3,2 мм, білий-сірий-мрамор, код: 885652020923
4thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok Natural RubberYoga Mat 1830х610х3,2 мм, зелений-мандала, код: 885652020930
4thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Reebok RAMT-11015 1830x610x15 мм, код: M-9246731-IN
5thousand_point664decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 15 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для фітнесу Reebok RAMT-11018BK, 1830х610х15 мм, чорний, код: 885652020466-IN
6thousand_point063decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 15 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степ-платформа з еспандерами Reebok RAP-10150BK 650х320х150 мм, код: 885652014373-IN
6thousand_point173decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерські рукавиці Reebok Combat Leather Boxing Gloves 10 унцій, чорний-білий, код: 885652010283
6thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гиря Reebok Kettlebell 20 кг, код: RSWT-12320-IA
6thousand_point504decimal_point00 грн.
| Тип | гиря |
| Стандарт | 20 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря Reebok Kettlebell 28 кг, код: RSWT-12328-IA
6thousand_point720decimal_point00 грн.
| Тип | гиря |
| Стандарт | 28 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря Reebok Kettlebell 32 кг, чорний, код: RSWT-12332-IA
7thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | гиря |
| Стандарт | 32 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степ-платформа Reebok РАП-11150TL бірюзово-білий, код: 0885652021845-IN
8thousand_point690decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | бірюзовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Степ-платформа Reebok RAP-11150RD чорно-червоний, код: 885652021838-IN
9thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |























































































