Reebok
Степ-платформа Reebok Reebok Deck 1215х337х350 мм, синій, код: 885652021876
14thousand_point399decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Велотренажер Reebok SL8.0, код: RVSL-10801-IA
38thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка Reebok JET 100x, код: RVJF-10021-IA
44thousand_point004decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Ширина полотна | 430 мм |
| Довжина полотна | 1300 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова діжка електрична Reebok FR20z зелена, код: M-13620068-IN
58thousand_point037decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 1,25 к.с. |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Ширина полотна | 460 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1400 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка Reebok FR20 Floatride, код: RVFR-10121BK
58thousand_point080decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,25 к.с. |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Ширина полотна | 460 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1400 мм |
| Комерційне використання | допускається |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбитрек Reebok SL8.0, код: RVSL-10811
67thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Довжина кроку | 450 мм |
| Комерційне використання | з обмеженнями |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 0,5 кг |
| Матеріал | поліамід |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Скакалка Reebok Jump Rope, код: RARP-11082
| Тип | з боковим кріпленням |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі Reebok 2х1 кг, сірий, код: RAWT-18001-IA
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Комплектація | без насоса |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Упори для віджимань Reebok, код: RAAC-12231-IA
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok, код: RAYG-11022DG
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | на ноги |
| Стандарт | 0,5 кг |
| Матеріал | нейлон |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Reebok 2 рівень опору, код: RSTB-16071
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пояс для важкої атлетики Reebok Weightlifting Belt XXL(94-120 cm), чорний, код: 885652017015
| Тип | пояса |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Покриття | ПВХ |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 2 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | на ноги |
| Стандарт | 1,5 кг |
| Матеріал | нейлон |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 7 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч для фітнесу Reebok 650 мм, код: RAB-12016GRBL
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Комплектація | без насоса |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Двосторонній килимок для йоги Reebok Double Sided Yoga Mat 1730х610х4 мм, блакитний-білий, код: 5055436105848
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | для підтягувань |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
| Покриття | ПВХ |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 3 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Слембол Reebok Slam Ball 10 кг, код: RSB-10234-IA
| Тип | слемболи |
| Стандарт | 10 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі Reebok 2x1 кг, , код: 885652015738-IN
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Покриття | ПВХ |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 4 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Медбол Reebok 1 кг, чорний, код: RSB-16051-IA
| Тип | медболи |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | гума |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Медбол Reebok 5 кг чорний код: RSB-16055-IA
| Тип | медболи |
| Стандарт | 3 кг |
| Матеріал | гума |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Покриття | ПВХ |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 5 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |


































































































































