Reebok
Поролонові гантелі Reebok RAWT-11062BL з ручками 2х2 кг, сірий-блакитний, код: 5055436110828-IN
text_nostock
Артикул: 5055436110828-IN
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 2 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Поролонові гантелі Reebok RAWT-11062RD з ручками 2х2 кг, сірий-червоний, код: 885652015745-IN
text_nostock
Артикул: 885652015745-IN
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 2 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 885652021852-IN
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 885652021883
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: RVAR-10611SL-IA
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Довжина кроку | 380 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка Reebok SL 8.0, код: RVSL-10821
text_nostock
Артикул: RVSL-10821
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 18 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | уточнюється |
| Потужність | 1,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Ширина полотна | 520 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1520 мм |
| Комерційне використання | з обмеженнями |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: M-13924732-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Ширина полотна | 510 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1500 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-13923720-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 1,25 к.с. |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Ширина полотна | 460 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1400 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 885652020329-IN
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 885652020343-IN
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 750 мм (178-190 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 5055436110811-IN
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 885652015721-IN
| Покриття | поролон |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 0,5 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-10048377-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги 4 мм Reebok RAYG-11022DG 1730х610х4 мм, темно-зелений, код: 885652009812-IN
text_nostock
Артикул: 885652009812-IN
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги 4 мм Reebok RAYG-11022DD 1730х610х4 мм, персиковий, код: 885652009829-IN
text_nostock
Артикул: 885652009829-IN
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | персиковий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 885652015806-IN
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok Brush Storks RAYG-11030BR 1730х610х6 мм, синій, код: 885652009843-IN
text_nostock
Артикул: 885652009843-IN
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok RAYG-11030GN-11022GN 1730х610х4 мм, оливковий, код: 5055436110330-IN
text_nostock
Артикул: 5055436110330-IN
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | оливковий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Reebok RAYG-11060BKDD 1730х610х6 мм, чорно-помаранчевий, код: 885652015837-IN
text_nostock
Артикул: 885652015837-IN
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги двостороній Reebok RAYG-11060BLGN 1730х610х6 мм, зелено-синій, код: 5055436110378-IN
text_nostock
Артикул: 5055436110378-IN
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Reebok Love RAMT-11024RDL 1730х610х4 мм, червоний, код: 885652015677-IN
text_nostock
Артикул: 885652015677-IN
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 885652009898-IN
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 885652020411-IN
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5055436111023-IN
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Reebok RAMT-11024GRL, 1730х610х4 мм, сіро-фіолетовий, код: 5055436111030-IN
text_nostock
Артикул: 5055436111030-IN
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 885652009904-IN
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |















































































































































































