Stiga
Ракетка для настільного тенісу Stiga Flexure 5 Star ver.2 FL (1215-1205-35), код: 931707-SVA
4thousand_point099decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Сітка для настільного тенісу Stiga Premium VM ITTF (639500), код: 931163-SVA
4thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | сітки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ракетка для падел тенісу Stiga Racket ACT Black/Blue (2202-0916-01), код: 931517-SVA
4thousand_point599decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ракетка для падел тенісу Stiga Racket ACT Black/Olive Green (2202-0919-01), код: 931518-SVA
4thousand_point599decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Настільний футбол Stiga Game World Champs, код: 931183-SVA
5thousand_point299decimal_point00 грн.
| Тип | футбол |
| Стандарт | 3 фути (910 мм) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Настільний хокей Stiga Hockey Game Play Off 21 SWE/CAN (71-1145-05), код: 931165-SVA
5thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | хокей |
| Стандарт | 3 фути (910 мм) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Настільний хокей Stiga Hockey Game Play Off 21 SWE/FIN, код: 931181-SVA
5thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | хокей |
| Стандарт | 3 фути (910 мм) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Stiga Pro Carbon Plus 5 Star FL (1215-2820-01), код: 931105-SVA
6thousand_point399decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 2-3 зірки (любитель) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Настільний хокей Stiga Hockey Game NHL® Stanley Cup 3T, код: 931182-SVA
6thousand_point899decimal_point00 грн.
| Тип | хокей |
| Стандарт | 3 фути (910 мм) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для падел тенісу Stiga Racket 1.3K Ultra LW Cybershape (2203-1829-03), код: 931519-SVA
11thousand_point899decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ракетка для падел тенісу Stiga Racket AIRY White (2204-1301-01), код: 931521-SVA
16thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для падел тенісу Stiga Racket Cybershape 18K (2202-1701-03), код: 931816-SVA
20thousand_point899decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для падел тенісу Stiga Racket ACE 3 (2202-0102-01), код: 931817-SVA
22thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Тенісний стіл Stiga Outdoor Roller Blue (717505), код: 931480-SVA
31thousand_point999decimal_point00 грн.
| Матеріал | меламін 4 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тенісний стіл Stiga Expert VM ITTF Blue (719505), код: 931478-SVA
46thousand_point999decimal_point00 грн.
| Матеріал | ДСП 30 мм. |
| Середовище застосування | приміщення |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
| Тип | набори |
| Стандарт | 2-3 зірки (любитель) |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір для настільного тенісу Stiga Sonic Hobby 2 Bats 3 Balls (1220-2816-01), код: 931158-SVA
| Тип | набори |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 1 місяць |
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Stiga Royal WRB 3 Star FL (1213-2818-01), код: 931153-SVA
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 2-3 зірки (любитель) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 2-3 зірки (любитель) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Stiga Royal Crystal 4 Star FL (1214-2818-01), код: 931152-SVA
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | хокей |
| Стандарт | 3 фути (910 мм) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Stiga Royal Carbon 5 Star FL (1215-2818-01), код: 931106-SVA
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Stiga Prestige 5 Star FL (1215-3118-01), код: 931150-SVA
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Stiga Pro Carbon Plus Cybershape 5 Star FL (1215-0401-35), код: 931184-SVA
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | ракетки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Матеріал | ДСП 16 мм. |
| Середовище застосування | приміщення |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |


































































































































































































































