Bark
Чотиримісний надувний моторний човен Bark 3300х1600х400 мм, код: BT-330S
26thousand_point540decimal_point00 грн.
| Тип | навісний транец |
| Стандарт | 4-місна (3100-4000 мм) |
| Максимальна вага використання | 490 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Потужність | 20 к.с. |
| Комплектація | кільові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Чотиримісний надувний моторний човен Bark 3300х1600х400 мм, код: BT-330SD
26thousand_point790decimal_point00 грн.
| Тип | навісний транец |
| Стандарт | 4-місна (3100-4000 мм) |
| Максимальна вага використання | 490 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Потужність | 20 к.с. |
| Комплектація | кільові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Надувний моторний човен 6-8 місць Bark 3600х1600х420 мм, код: BT-360S
29thousand_point380decimal_point00 грн.
| Тип | навісний транец |
| Стандарт | 4+ місна (3600 мм) |
| Максимальна вага використання | 600 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Потужність | 25 к.с. |
| Комплектація | кільові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Чотиримісний надувний моторний човен Bark 3300х1600х400 мм, код: BN-330S
29thousand_point910decimal_point00 грн.
| Тип | навісний транец |
| Стандарт | 4-місна (3100-4000 мм) |
| Максимальна вага використання | 400 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Потужність | 15 к.с. |
| Комплектація | кільові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Надувний моторний човен 6-8 місць Bark 3600х1600х440 мм, код: BN-360S
32thousand_point600decimal_point00 грн.
| Тип | навісний транец |
| Стандарт | 4+ місна (3600 мм) |
| Максимальна вага використання | 500 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Потужність | 25 к.с. |
| Комплектація | кільові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Надувний моторний човен 6-8 місць Bark 3900х1760х450 мм, код: BN-390S
34thousand_point270decimal_point00 грн.
| Тип | навісний транец |
| Стандарт | 4+ місна (3600 мм) |
| Максимальна вага використання | 600 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Потужність | 30 к.с. |
| Комплектація | кільові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Надувний моторний човен 6-8 місць Bark 4200х1800х450 мм, код: BT-420S
34thousand_point420decimal_point00 грн.
| Тип | навісний транец |
| Стандарт | 4+ місна (3600 мм) |
| Максимальна вага використання | 680 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Потужність | 30 к.с. |
| Комплектація | кільові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Надувний моторний човен 6-8 місць Bark 4500х1800х470 мм, код: BT-450S
35thousand_point620decimal_point00 грн.
| Тип | навісний транец |
| Стандарт | 4+ місна (3600 мм) |
| Максимальна вага використання | 800 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Потужність | 30 к.с. |
| Комплектація | кільові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

























