Berg
Батут Berg Grand Favorit 520 Green + захисна сітка Comfort, код: 30.25.65.71
67thousand_point569decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 5180 мм (17 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Батут Berg Grand Favorit 520 Grey + захисна сітка Comfort, код: 30.25.65.31
67thousand_point569decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 5180 мм (17 футів) |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Батут Berg Grand Favorit 520см Black із сіткою Comfort, код: 30.25.65.40
68thousand_point806decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 5180 мм (17 футів) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Батут Berg Grand Favorit InGround 520 Grey + захисна сітка Safety Net Comfort, код: 30.23.65.31
71thousand_point331decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 5180 мм (17 футів) |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Батут Berg Grand Favorit InGround 520 Black + сітка Comfort, код: 30.23.65.40
72thousand_point568decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 5180 мм (17 футів) |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Батут Berg Ultim Champion Regular Grey 11FT 330 см (сетка Deluxe), код: 32.35.73.31-S
74thousand_point475decimal_point00 грн.
| Тип | з сіткою |
| Стандарт | 3300 мм (11 футів) |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Батут Berg Champion 430 см Green (сітка Comfort), код: 35.44.05.01-S
75thousand_point094decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 4270 мм (14 футів) |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Батут Berg Grand Champion Regular 350 Green + з сіткою Safety Net Deluxe, код: 30.35.73.72
76thousand_point331decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Веломобіль Berg Race GTS BFR-3 - Full spec, код: 07.20.15.00-S
76thousand_point692decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5-12 років |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Berg Grand Champion Regular 350 Grey + з сіткою Safety Net Deluxe, код: 30.35.73.31
80thousand_point093decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Веломобіль Berg XXL B. Super yellow E-BFR, жовтий, код: 07.45.24.00
137thousand_point715decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5-12 років |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Надувний автотрек Berg, код: 49.03.36
140thousand_point910decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Веломобіль Berg XXL Hybrid E-BFR-3, код: 07.45.09.00
171thousand_point267decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5-12 років |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Веломобіль Berg Buzzy BSX EVA, код: 24.30.03.00-S
| Стандарт | 2-5 років |
| Максимальна вага використання | 30 кг |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Веломобіль Berg Buzzy Nitro EVA, код: 24.30.01.00-S
| Стандарт | 2-5 років |
| Максимальна вага використання | 30 кг |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
| Стандарт | 2-5 років |
| Максимальна вага використання | 30 кг |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Стандарт | 2-5 років |
| Максимальна вага використання | 30 кг |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
| Стандарт | 2-5 років |
| Максимальна вага використання | 30 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Веломобіль Berg Reppy Racer EVA, код: 24.60.01.00-S
| Стандарт | 2-5 років |
| Максимальна вага використання | 30 кг |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Веломобіль Berg Reppy BMW, код: 24.61.00.00
| Стандарт | 3-8 років |
| Максимальна вага використання | 40 кг |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Стандарт | 3-8 років |
| Максимальна вага використання | 50 кг |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
| Стандарт | 5-12 років |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Веломобіль Berg Race GTS BFR-3, код: 07.20.14.00-S
| Стандарт | 5-12 років |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Веломобіль Berg Duo Chopper, код: 07.12.00.00
| Стандарт | 5-12 років |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут BERG Grand Champion Regular 520 Green + захисна сітка Safety Net Deluxe, код: 30.35.75.71-S
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 5180 мм (17 футів) |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Прямокутний грунтовий батут з стіною BERG Ultim Champion FlatGround 410 Grey + AeroWall BLK&GRY, код: 32.31.44.31
| Тип | без сітки |
| Стандарт | 4270 мм (14 футів) |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Веломобіль Berg Compact Pink BFR, код: 07.30.02.02-S
| Стандарт | 4-10 років |
| Максимальна вага використання | 80 кг |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Драбина для батута Berg L, код: 35.90.04.00-S
| Тип | комплектуючі для батута |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 36 місяців |





























































































