V`noks
Маківара V`noks Round, код: RX-60030
1thousand_point435decimal_point00 грн.
| Тип | маківари |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Боксерський шолом V`Noks Optima L/XL, код: 60228-RX
1thousand_point437decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерський шолом V`Noks Optima S/M, код: 60228-RX
1thousand_point437decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка боксерська V`Noks Boxing Machine (1 шт), код: 60130-RX
1thousand_point470decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Медицинбол з ручками V`Noks 3 кг, код: 60140
1thousand_point518decimal_point00 грн.
| Тип | медболи |
| Стандарт | 3 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерські рукавички V`Noks Optima 10 ун, чорний, код: 60225-RX
1thousand_point542decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавички V`Noks Optima 12 ун, чорний, код: 60225-RX
1thousand_point542decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавички V`Noks Optima 14 ун, чорний, код: 60225-RX
1thousand_point542decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавички V`Noks Optima 16 ун., код: 60225-RX
1thousand_point542decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Лападани V`Noks Ultima Black, код: 60196-RX
1thousand_point565decimal_point00 грн.
| Тип | лапади |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Медбол з ручками V`Noks 6 кг, код: 60140_6-RX
1thousand_point615decimal_point00 грн.
| Тип | медболи з ручками |
| Стандарт | 6 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерський шолом V`Noks Ultima L/XL Black, код: 60182_LXL-RX
1thousand_point675decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерський шолом V`Noks Ultima S/M Black, код: 60182_SM-RX
1thousand_point675decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Лапи боксерські V`Noks Smart Boxing Machine, код: 60129-RX
1thousand_point675decimal_point00 грн.
| Тип | лапи |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Медбол з ручками V`Noks 9 кг, код: 60140_9-RX
1thousand_point713decimal_point00 грн.
| Тип | медболи з ручками |
| Стандарт | 9 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Диск для штанги V`Noks Black 1х10 кг, код: VNK009_10
1thousand_point714decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кронштейн для мішка V`noks Left, код: RX-60034
1thousand_point744decimal_point00 грн.
| Тип | підвіси |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
| Рама | 60 місяців |
Рукавиці боксерські V`noks Inizio 14ун., код: RX-60098_14
1thousand_point752decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Боксерські рукавички V`Noks Inizio 10 ун, чорний-червоний, код: 60098-RX
1thousand_point752decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавички V`Noks Inizio 12 ун, чорний-червоний, код: 60098-RX
1thousand_point752decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавички V`Noks Inizio 16 ун, чорний-червоний, код: 60098-RX
1thousand_point752decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавички V`Noks Inizio 8 ун, чорний-червоний, код: 60098-RX
1thousand_point752decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Макивара V"noks, код: RX-40235
1thousand_point755decimal_point00 грн.
| Тип | маківари |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Угорщина |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Боксерський шолом V`Noks Aria L/XL White, код: 40220_LXL-RX
1thousand_point780decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерський шолом V`Noks Aria S/M White, код: 40220_SM-RX
1thousand_point780decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель шестигранний V`Noks PRO 1х10 кг, код: VNK002_10
1thousand_point806decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 10 кг |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Накладки на ноги V`Noks Ultima Black L/XL, код: 60195_LXL-RX
1thousand_point962decimal_point00 грн.
| Тип | ноги |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Накладки на ноги V`Noks Ultima Black S/M, код: 60195_SM-RX
1thousand_point962decimal_point00 грн.
| Тип | ноги |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пади V"noks (пара), код: RX-40237
1thousand_point988decimal_point00 грн.
| Тип | маківари |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Угорщина |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Вішалка для поясів, скакалок, стрічок V`Noks Black, код: 60211-RX
1thousand_point995decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерська груша V`noks Reaction Bag 22-25 кг, код: 60210-RX
2thousand_point027decimal_point00 грн.
| Тип | груша |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Венгрія |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Жилет обважнювач V`Noks Scath Grey 18 кг L/XL, код: RX-60099_LXL
2thousand_point048decimal_point00 грн.
| Тип | жилети |
| Стандарт | 18 кг |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |




























































































































































































































































