Vigor
Бігова доріжка Vigor, код: TD2451D
text_nostock
Артикул: TD2451D
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Ширина полотна | 510 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1550 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Бігова доріжка Vigor, код: TD2651B
text_nostock
Артикул: TD2651B
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 4,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Ширина полотна | 510 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1500 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Бігові доріжки Vigor, код: 7745EA
text_nostock
Артикул: 7745EA
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 140 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Ширина полотна | 550 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1450 мм |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Орбітрек Vigor E15, код: E15_SP
text_nostock
Артикул: E15_SP
| Тип | крос-станції |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 160 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 15 кг |
| Довжина кроку | 520 мм |
| Комерційне використання | з обмеженнями |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: V7.0
| Тип | крос-станції |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 160 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | уточнюється |
| Довжина кроку | 510 мм |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка Vigor професійна, код: 5556ЕА
text_nostock
Артикул: 5556ЕА
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 180 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 6,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Ширина полотна | 600 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1620 мм |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: BM2525-1.3-P
| Тип | 2 секції |
| Матеріал | дерево |
| Переважний колір | бузковий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





















