Wuotan
Стійка для присідань Wuotan, код: SS.20P-W
28thousand_point650decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Біцепс машина Wuotan, код: SV.17-W
28thousand_point770decimal_point00 грн.
| Вправи | біцепс |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гіперекстензія регульована Wuotan 1250х900х900мм, код: SS.15.H-W
29thousand_point275decimal_point00 грн.
| Вправи | кутова |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трицепс-машина Wuotan, код: SV.05-W
29thousand_point521decimal_point00 грн.
| Вправи | трицепс |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 150 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для сідничного містка Wuotan, код: SS.40-W
29thousand_point692decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Комбінований верстат Wuotan (прес-бруси), код: SS.14H-W
29thousand_point924decimal_point00 грн.
| Тип | без розвантаження |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тяга для трапецеподібних м'язів Wuota, код: SV.20H-W
30thousand_point038decimal_point00 грн.
| Вправи | т-тяга |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Біцепс машина Wuotan, код: SV.17P-W
30thousand_point738decimal_point00 грн.
| Вправи | біцепс |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава для пауерліфтингу Wuotan 1570х1850х1300мм, код: WPL-02-W
31thousand_point167decimal_point00 грн.
| Тип | з стійками |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для олімпійських грифів 450х450х200 мм, код: CA.11-W
31thousand_point410decimal_point00 грн.
| Тип | для грифів |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гіперекстензія зворотня Wuotan для кросфіту, код: CM.02-W
32thousand_point941decimal_point00 грн.
| Вправи | зворотня |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для присідань Wuotan, код: SS.20H-W
33thousand_point003decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лавка Wuotan для горизонтального жиму, код: SS.01H-W
33thousand_point054decimal_point00 грн.
| Тип | з стійками |
| Вправи | горизонтальні |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гребний тренажер Wuotan W2 PRO, код: AR.01-W
33thousand_point235decimal_point00 грн.
| Максимальна вага використання | 227 кг |
| Матеріал | метал |
| Система навантаження | повітряна |
| Живлення | батарея |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Т-тяга з упором на груди Wuotan, код: SV.09H-W
33thousand_point411decimal_point00 грн.
| Вправи | т-тяга |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гомілка Wuotan у нахилі, код: SV.04-W
33thousand_point609decimal_point00 грн.
| Вправи | литкові |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стеллаж для гирь і медболів Wuotan 2900х600х1835 мм, код: CA.10-W
33thousand_point764decimal_point00 грн.
| Тип | для гирь |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава для жиму горизонтальна реабілітаційна (паралімпійська), код: SSR.01-W
33thousand_point811decimal_point00 грн.
| Тип | лавки |
| Максимальна вага використання | 220 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трицепс-машина Wuotan (французький жим), код: SV.21P-W
33thousand_point868decimal_point00 грн.
| Вправи | трицепс |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава для пауерліфтингу Wuotan 1570х1850х1300мм, код: WPL-02.1-W
34thousand_point656decimal_point00 грн.
| Тип | з стійками |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuota тяга вниз, код: SV.15-W
35thousand_point092decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня тяга |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лавка Wuotan комбінований жим, код: SS.04-W
36thousand_point436decimal_point00 грн.
| Тип | з опціями |
| Вправи | регульовані |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuota тяга вниз, код: SV.15P-W
36thousand_point783decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня тяга |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Силова рама Wuotan SS.19-W
37thousand_point268decimal_point00 грн.
| Тип | рами |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Комбінований верстат Wuotan, код: SS.13H-W
37thousand_point477decimal_point00 грн.
| Тип | без розвантаження |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan для кистей рук, код: GB.26P-W
38thousand_point069decimal_point00 грн.
| Вправи | біцепс |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 35 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Силова рама Wuotan SS.19P-W
38thousand_point241decimal_point00 грн.
| Тип | рами |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гомілка машина Wuotan стоячичи, код: SV.19-W
39thousand_point231decimal_point00 грн.
| Вправи | литкові |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Важільна тяга Wuotan, код: SV.11-W
41thousand_point003decimal_point00 грн.
| Вправи | важільна тяга |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Присідання із поясом Wuotan Belt Squat Pro, код: SV.25
41thousand_point257decimal_point00 грн.
| Вправи | для присідань |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лавка Wuotan для жиму під кутом догори, код: SS.02H-W
41thousand_point660decimal_point00 грн.
| Тип | з стійками |
| Вправи | під кутом вгору |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Біцепс машина Wuotan, код: SV.17H-W
41thousand_point880decimal_point00 грн.
| Вправи | біцепс |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

































