Wuotan
Стійка для присідань та жиму Wuotan, код: СА.23H-W
42thousand_point683decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Сідничний місток Wuotan, код: SV.22-W
42thousand_point967decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Важільна тяга Wuotan, код: SV.11P-W
43thousand_point186decimal_point00 грн.
| Вправи | важільна тяга |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Сідничний місток Wuotan, код: SV.22P-W
44thousand_point613decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Згинач стегна (лежачи) Wuotan, код: SV.06.2-W
45thousand_point375decimal_point00 грн.
| Вправи | згинач |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Важільна тяга Wuotan, код: SV.11H-W
45thousand_point540decimal_point00 грн.
| Вправи | важільна тяга |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Машина Сміта Wuotan, код: SV.07-W
45thousand_point716decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим під кутом вгору, код: SV.18-W
46thousand_point253decimal_point00 грн.
| Вправи | жим від себе |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лавка Wuotan для жиму під кутом вниз, код: SS.03H-W
46thousand_point638decimal_point00 грн.
| Тип | з стійками |
| Вправи | під кутом вниз |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Блокова рамка одинарна (Кросовер) Wuotan з регульованою тягою, код: GB.05.1
46thousand_point750decimal_point00 грн.
| Тип | тяги |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим догори, код: SV.13-W
46thousand_point757decimal_point00 грн.
| Вправи | жим від себе |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гак машина Wuotan стоячичи, код: SV.23P-W
46thousand_point852decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Присідання із поясом Wuotan Belt Squat, код: SV.25H
47thousand_point200decimal_point00 грн.
| Вправи | для присідань |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Машина Сміта Wuotan, код: SV.07P-W
47thousand_point981decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Одинарна блочна рамка Wuotan, код: GB.05-W
48thousand_point038decimal_point00 грн.
| Тип | тяги |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим догори, код: SV.13P-W
48thousand_point556decimal_point00 грн.
| Вправи | жим від себе |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ричажна тяга вниз Wuotan Hydra, код: SV.15H-W
49thousand_point104decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня тяга |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим горизонтальний, код: SV.14-W
49thousand_point161decimal_point00 грн.
| Вправи | жим від себе |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для розгинання м'язів бедра Wuotan, код: SV.06.1-W
49thousand_point236decimal_point00 грн.
| Вправи | розгинач |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Жим під кутом вгору Wuotan, код: SV.18P-W
50thousand_point429decimal_point00 грн.
| Вправи | жим від себе |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кросфіт станція Wuotan CS.11, код: CS.11-W
51thousand_point566decimal_point00 грн.
| Тип | станції |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Верхня тяга Wuotan, код: GB.01-W
53thousand_point729decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня тяга |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Реаьілітаційна регульована тяга Wuotan одинарна, код: GB.21.1-W
55thousand_point601decimal_point00 грн.
| Тип | тяги |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для реабілітації одинарний Wuotan одинарна регульована тяга, код: ME.13-W
55thousand_point601decimal_point00 грн.
| Тип | реабілітаційні рами |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим під кутом вгору, код: SV.18H-W
55thousand_point691decimal_point00 грн.
| Вправи | жим від себе |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Нижня тяга Wuotan, код: GB.02-W
56thousand_point720decimal_point00 грн.
| Вправи | нижня тяга |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Машина Сміта Wuotan з противагою, код: SV.08-W
57thousand_point155decimal_point00 грн.
| Тип | з опціями |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Біцепс машина Wuotan, код: GB.15-W
57thousand_point716decimal_point00 грн.
| Вправи | біцепс |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 85 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Відведення стегна стоячи Wuotan Standing Abductor, код: SV.24E-W
57thousand_point749decimal_point00 грн.
| Вправи | відвідні |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Верхня тяга Wuotan, код: GB.01P-W
58thousand_point202decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня тяга |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гак машина Wuotan, код: SV.02-W
58thousand_point896decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 250 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трицепс-машина Wuotan, код: GB.14-W
59thousand_point515decimal_point00 грн.
| Вправи | трицепс |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 85 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |


































