Wuotan
Машина Сміта Wuotan з противагою, код: SV.08P-W
60thousand_point513decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Блок для м'язів спини Wuotan, код: GB.03-W
60thousand_point638decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня/нижня тяга |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим на трицепс, код: GB.24-W
60thousand_point638decimal_point00 грн.
| Вправи | трицепс |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 85 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Поміст для штанги важкоатлетичний Wuotan, код: WPL.03-W
60thousand_point685decimal_point00 грн.
| Тип | поміст |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Силова рама Wuotan SS.19H-W
60thousand_point688decimal_point00 грн.
| Тип | рами |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Біцепс машина Wuotan, код: GB.15P-W
60thousand_point783decimal_point00 грн.
| Вправи | біцепс |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 85 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гак машина Wuotan, код: SV.02P-W
62thousand_point379decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 250 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим ногами під кутом 45 градусів, код: SV.01-W
62thousand_point429decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Нижня тяга Wuotan, код: GB.02P-W
62thousand_point940decimal_point00 грн.
| Вправи | нижня тяга |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan для сідничних, що приводять - м'язів стегна, що відводять, код: GB.18-W
63thousand_point250decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 150 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дельта машина Wuotan, код: GB.29-W
63thousand_point382decimal_point00 грн.
| Вправи | дельти |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan Тренажер Wuotan для сідничних м'язів радикальний, код: GB.19-W
64thousand_point713decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим на трицепс, код: GB.24P-W
65thousand_point376decimal_point00 грн.
| Вправи | трицепс |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим ногами під кутом 45 градусів, код: SV.01P-W
65thousand_point912decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гомілка машина Wuotan стоячичи, код: GB.13-W
66thousand_point215decimal_point00 грн.
| Вправи | литкові |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Блок для м'язів спини Wuotan, код: GB.03P-W
66thousand_point537decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня/нижня тяга |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Комбінований верстат Wuotan з розвантаженням, код: GB.12-W
68thousand_point038decimal_point00 грн.
| Тип | з розвантаженням |
| Вантажооснащення | 100 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan Тренажер Wuotan для сідничних м'язів радикальний код: GB.19P-W
68thousand_point272decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Силова рама Wuotan вулична, код: SS.19.1HW
68thousand_point455decimal_point00 грн.
| Тип | рами |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трицепс-машина Wuotan (французький жим), код: GB.22-W
69thousand_point439decimal_point00 грн.
| Вправи | трицепс |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Одинарна блокова рамка Wuotan GB.05H-W
69thousand_point906decimal_point00 грн.
| Тип | тяги |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Згинач стегна Wuotan, код: GB.06.2-W
70thousand_point852decimal_point00 грн.
| Вправи | згинач |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Розгинач стегна Wuotan, код: GB.06.1-W
72thousand_point146decimal_point00 грн.
| Вправи | розгинач |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Комбінований верстат Wuotan з розвантаженням, код: GB.12P-W
72thousand_point240decimal_point00 грн.
| Тип | з розвантаженням |
| Вантажооснащення | 100 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Важільна тяга Wuotan, код: GB.10-W
73thousand_point269decimal_point00 грн.
| Вправи | важільна тяга |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan жим горизонтальний, код: GB.32-W
74thousand_point395decimal_point00 грн.
| Вправи | жим від себе |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 85 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Згинач-розгинач стегна Wuotan, код: GB.06-W
74thousand_point915decimal_point00 грн.
| Вправи | згинач/розгинач |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Блокова рамка одинарна (Кросовер) Wuotan Hydra з регульованою тягою, код: GB.05.1H-W
75thousand_point162decimal_point00 грн.
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для сідничних м'язів радіальний Wuotan Rear Kick, код: SV.26E-W
75thousand_point329decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Розинач стегна Wuotan, код: GB.06.1P-W
75thousand_point436decimal_point00 грн.
| Вправи | розгинач |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Верхня тяга Wuotan 1200х600х2230мм, код: GB.01H-W
76thousand_point745decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня тяга |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Wuotan для м'язів стегна, що приводять і відводять, код: GB.07-W
76thousand_point751decimal_point00 грн.
| Вправи | приводні/відвідні |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 85 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

































