Adidas
М"яч футбольний Adidas UCL TRN №5, білий-чорний-помаранчевий, код: 4067896820101
1thousand_point748decimal_point00 грн.1thousand_point398decimal_point40 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Adidas ADMT-11014GR 1730х610х7 мм, сірий, код: 885652010214-IN
2thousand_point714decimal_point00 грн.2thousand_point171decimal_point20 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Еспандер Adidas, код: ADAC-11400
572decimal_point00 грн.
| Тип | кистьові |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Еспандер Adidas Heavy синій, код: ADTB-10705BL-IA
600decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Adidas Heavy чорний, код: ADTB-10705BK-IA
600decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Adidas Light зелений, код: ADTB-10703GN-IA
600decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Adidas Light сірий, код: ADTB-10703GR-IA
600decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Adidas Medium сірий, код: ADTB-10704ST-IA
600decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Adidas Medium фіолетовий, код: ADTB-10704PL-IA
600decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Adidas L1 білий, код: ADTB-10501-IA
607decimal_point00 грн.
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Блок для йоги Adidas Yoga Block 228x152x76 мм, сірий, код: 885652004121
649decimal_point00 грн.
| Тип | блоки |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Adidas L2 сірий, код: ADTB-10502-IA
690decimal_point00 грн.
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Adidas, код: ADTB-10601
690decimal_point00 грн.
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Еспандер-петля Adidas Resistance Band Heavy 700х76х5 мм, темно-синій, код: 885652018739
699decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля Adidas Resistance Band Light 700х76х5 мм, зелений, код: 885652018685
699decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля Adidas Resistance Band Light 700х76х5 мм, фіолетовий, код: 885652018708
699decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Масажний м"яч Adidas Cork Massage Ball 83 мм, бежевий, код: 885652024983
699decimal_point00 грн.
| Тип | м'яч масажний |
| Переважний колір | бежевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер Adidas L3 сірий, код: ADTB-10503-IA
897decimal_point00 грн.
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Скакалка Reebok Premium Skipping Rope чорний-червоний 280 см, код: 885652022668
899decimal_point00 грн.
| Тип | з обважнювачами |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель Adidas 3 кг, код: ADWT-10023
966decimal_point00 грн.
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 3 кг |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Еспандер Adidas, код: ADTB-10602
966decimal_point00 грн.
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Еспандер Adidas, код: ADTB-10603
966decimal_point00 грн.
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Пояс для важкої атлетики Adidas Essential Weightlifting Belt XL (94 - 120 см), чорний, код: 885652016339
1thousand_point049decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пояс для важкої атлетики Adidas Essential Weightlifting Belt XS (62-75 см), чорний, код: 885652016292
1thousand_point049decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Масажний м'яч Adidas Massage Ball 83 мм, чорний, код: 885652003599
1thousand_point050decimal_point00 грн.
| Тип | м'яч масажний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір еспандерів Adidas 2 шт, код: ADTB-10711-2-IA
1thousand_point260decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Обважнювачі на зап"ястя та щиколотки Adidas 2х0,5 кг, чорний-зелений, код: ADWT-12630-NL-IA
1thousand_point320decimal_point00 грн.
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 0,5 кг |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мат для фітнесу Adidas 1730х610х7 мм, сірий, код: ADMT-11014GR-NL-IA
1thousand_point382decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Фітбол Adidas Gymball 550 мм, сірий, код: 885652008518
1thousand_point399decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель Adidas 4 кг, код: ADWT-10024
1thousand_point407decimal_point00 грн.
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 4 кг |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги Adidas Yoga Mat 1730х610х4 мм, сірий, код: 885652026642
1thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Yoga Mat 1730х610х4 мм, синій, код: 885652026635
1thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |








































































































