Adidas
Обтяжена скакалка Adidas Weighted Skipping Rope 3 м, чорний, код: 885652022071
1thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Скакалка Adidas ADRP-11011 3 м, код: 885652000314-IN
2thousand_point090decimal_point00 грн.
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Валик для фітнесу Adidas, код: ADAC-11501
2thousand_point139decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat 1730х610х5 мм, бежевий, код: 885652020244
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | бежевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat 1730х610х5 мм, сірий, код: 885652016780
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat 1760х610х5 мм, блакитний, код: 885652025324
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat 1760х610х5 мм, сірий, код: 885652025331
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat 1760х610х5 мм, світло-блакитний, код: 885652020237
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat 1760х610х5 мм, синій, код: 885652025270
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat 1760х610х5 мм, темно-зелений, код: 885652012522
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat 1760х610х5 мм, фуксія, код: 885652025348
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | фуксія |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для тренуваннь Adidas Fitness Mat 1830х610х10 мм, бордовий, код: 885652025782
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Переважний колір | бордовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для тренуваннь Adidas Fitness Mat 1830х610х10 мм, темно-зелений, код: 885652025799
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Adidas Fitness Mat 1830x610x10 мм, помаранчевий, код: 885652020206
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Adidas Fitness Mat 1830x610x10 мм, червоний, код: 885652020213
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Adidas Fitness Mat 1830x610x10 мм, чорний, код: 885652020176
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Обважнювачі на ноги і руки Adidas Performance Ankle 1.5 кг, чорний-зелений, код: 885652021722
2thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1,5 кг |
| Матеріал | нейлон |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat 1730х610х5 мм, білий, код: 885652016773
2thousand_point250decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір еспандерів Adidas Resistance Band Set (L, M, H) 700х76 мм, зелений, фіолетовий, темно-синій, код: 885652018753
2thousand_point250decimal_point00 грн.
| Тип | для пілатесу |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Мат для фітнесу Adidas 1830х610х10 мм, чорний, код: ADMT-12235BK-NL-IA
2thousand_point340decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мат для фітнесу Adidas 1830х610х10 мм, чорний-червоний, код: ADMT-12235-NL-IA
2thousand_point340decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги Adidas Tie-Dye Yoga Mat 1830х610х10 мм, рожевий-білий, код: 885652022453
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Tie-Dye Yoga Mat 1830х610х10 мм, сірий-блакитний, код: 885652022439
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Tie-Dye Yoga Mat 1830х610х10 мм, сірий-жовтий, код: 885652022446
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Обважнювачі для щиколотки/зап"ястя Adidas Ankle/Wrist Weights 2х2 кг, чорний-зелений, код: 885652021746
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | уточнюється |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ролик для фітнесу Adidas Foam Ab Roller 440x128x128 мм, чорний, код: 885652018678
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ролики для пресу Adidas Core Rollers чорний-червоний, код: 885652003681
2thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч футбольний Adidas Tiro Com №4, білий-синій-червоний, код: 4065432812948
2thousand_point598decimal_point00 грн.
| Стандарт | 4 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч футбольний Adidas Tiro Com №5, білий-синій-червоний, код: 4065432812931
2thousand_point598decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Double Sided Yoga Mat 1760х610х6 мм, бежевий-темно-рожевий, код: 885652022491
2thousand_point749decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | бежевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Double Sided Yoga Mat 1760х610х6 мм, жовтий-сірий, код: 885652022484
2thousand_point749decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для тренуваннь Adidas Fitness Mat 1830х610х10 мм, чорний, код: 885652023573
2thousand_point749decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
























































































































