Adidas
Килимок для тренуваннь Adidas Training Mat 1830х610х10 мм, чорний, код: 885652000789
2thousand_point749decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пояс для важкої атлетики Adidas Perfomance Weightlifting Belt XS (62-75 см), чорний, код: 885652016346
2thousand_point749decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Упори для віджимань Adidas Premium ADAC-12233, код: 885652016278-IN
2thousand_point798decimal_point00 грн.
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч футзальний Adidas CNXT25 Pro Sal №4, білий-жовтий-фіолетовий, код: 4067905527366
2thousand_point799decimal_point00 грн.
| Стандарт | 4 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Camo Yoga Mat 1730х610х5 мм, сірий, код: 885652020275
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | cірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Camo Yoga Mat 1730х610х5 мм, фіолетовий, код: 885652020268
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | cірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Camo Yoga Matte 1760х610х5 мм, блакитний, код: 885652012539
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Camo Yoga Matte 1760х610х5 мм, зелений, код: 885652025164
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Adidas Camo Yoga Matte 1760х610х5 мм, кораловий, код: 885652025171
2thousand_point999decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | кораловий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Adidas Fitness Mat 1730x610x7 мм, сірий, код: 885652010214
3thousand_point135decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Турнік дверний багатофункціональний Adidas ADAC-11402, код: 885652002356-IN
5thousand_point727decimal_point00 грн.
| Тип | дверний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Груша на розтяжках Adidas Speed Double End Ball чорний-білий, код: 3662513545347-IN
5thousand_point919decimal_point00 грн.
| Тип | груша |
| Стандарт | на розтяжках |
| Матеріал | шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальний килимок Adidas ADMT-13231 1730x610x4 мм, сірий, код: M-5285462-IN
6thousand_point158decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | POE |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерський мішок Adidas 19 кг, чорний-білий, код: 3662513498889-IN
6thousand_point825decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Опори для віджимань Adidas, код: ADAC-11401
6thousand_point949decimal_point00 грн.
| Тип | упори |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
М"яч футбольний Adidas CNXT25 Pro №5 білий-жовтий-фіолетовий, код: 4067906010713
6thousand_point999decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для фітнесу Adidas, код: ADMT-13232GR-IA
7thousand_point106decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 8 мм |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Мішок боксерський Adidas 1200х330 мм, 30 кг, чорний-білий, код: 3662513498902-IN
8thousand_point131decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Поворотні ручки Adidas для віджимань, код: M-12549859-IN
8thousand_point218decimal_point00 грн.
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мішок боксерський Adidas 1200х330 мм, 30 кг, чорний-золотий, код: 3662513447764-IN
8thousand_point462decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерський мішок Adidas 33 кг, чорний-білий, код: 3662513498926-IN
8thousand_point744decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерський мішок Adidas 1500х330 мм, 33 кг, чорний-золотий, код: 3662513447771-IN
9thousand_point106decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мішок боксерський Adidas 900х300 мм, 19 кг, чорний-білий, код: M-12728806-IN
9thousand_point470decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерський мішок Adidas 1500х330 мм, 33 кг, чорний-білий, код: M-12728809-IN
10thousand_point249decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Підвісний боксерський мішок Adidas універсальний, 30кг, код: M-12180155-IN
11thousand_point431decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерський мішок Adidas 1200х330 мм, 30 кг, чорний-золотий, код: M-12728807-IN
11thousand_point688decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Боксерський мішок Adidas 1500х330 мм, 33 кг, чорний-золотий, код: M-12728808-IN
11thousand_point688decimal_point00 грн.
| Тип | мішок |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степ-платформа з функцією лави Adidas ADP-15070BK чорний-сірий, код: 885652022040-IN
18thousand_point480decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер Adidas C-21, код: AVUS-10401BT-IA
35thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек Adidas X-21 Cross Trainer, код: AVUS-10411BT-IA
45thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 10 кг |
| Довжина кроку | 380 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка Adidas T-24c, код: AVUS-10221
57thousand_point600decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Ширина полотна | 450 мм |
| Довжина полотна | 1300 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек Adidas X-21FD Cross Trainer, код: AVUS-10511BT-IA
73thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 10 кг |
| Довжина кроку | 460 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





































































































































