Adidas
Артикул: 885652020190
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Обважнювачі щиколотки Reebok Flexlock Ankle Weights 2х2 кг, чорний-червоний, код: 885652017299
text_nostock
Артикул: 885652017299
| Тип | на ноги |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Медбол Adidas 3 кг., Код: ADBL-10412
text_nostock
Артикул: 15227-97
| Тип | медболи з ручками |
| Стандарт | 3 кг |
| Матеріал | гума |
| Країна торгової марки | Adidas AG (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги Adidas Double Sided Yoga Mat 1760х610х6 мм, ментоловий-сірий, код: 885652022477
text_nostock
Артикул: 885652022477
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | м'ятний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для тренуваннь Adidas Trainingsmatte 1830х610х10 мм, чорний-сірий, код: 885652010252
text_nostock
Артикул: 885652010252
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 10 мм |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 4067891368660
| Стандарт | 4 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 4068811943998
| Стандарт | 4 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч для футболу матчевий Adidas MLS Pro H57284 Box №5, різнокольоровий, код: M-13678815-IN
text_nostock
Артикул: M-13678815-IN
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | різнокольоровий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-1536416-IN
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 885652010191-IN
| Тип | килимки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-13613501-IN
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-13576187-IN
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: M-13515715-IN
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-13557618-IN
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | різнокольоровий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Взуття для футзалу підліткове Adidas Copa Mandual, розмір 40 (25,5см), чорний-білий, код: OB-3070_40BK
text_nostock
Артикул: OB-3070_40BK
| Розмір | 40 |
| Тип | для футзалу |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Еспандер для долоні Adidas Professional Grip Trainers чорний-червоний, код: 885652002288
text_nostock
Артикул: 885652002288
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 885652002288-IN
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 15785-832
| Тип | маківари |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 885652001229-IN
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 4067886139718
| Тип | окуляри |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 4067886139770
| Тип | окуляри |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 15669-873
| Тип | груша |
| Стандарт | на розтяжках |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 15669-861
| Тип | лапи |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: ADRP-11017BK-IA
| Тип | класичні |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 3662513144014-IN
| Тип | класичні |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 15924-1137
| Тип | груша |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
























































































































