Fitnessport
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-18 кг, 1x18 кг, чорний, код: 10232-AX
3thousand_point024decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 18 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Олімпійський диск уретановий Fitnessport 15 кг, код: 131610-AX
3thousand_point024decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперний диск для кросфіту Fitness Service RCP23-20 кг, код: 10081-AX
3thousand_point360decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-20 кг, 1x20 кг, чорний, код: 10233-AX
3thousand_point360decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 20 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель з уретановим покриттям Fitnessport 17,5 кг, код: 131592-AX
3thousand_point528decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 17,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диск олімпійський гумовий чорний Fitnessport RCP17-20 кг, код: 10043-AX
3thousand_point528decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Диск олімпійський обгумований Fitnessport 20 кг, чорний, код: 131570-AX
3thousand_point528decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-22 кг, 1x22 кг, чорний, код: 10234-AX
3thousand_point696decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 22 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Напівсфера (Bosu) Fitnessport FF22C1A 620x250 мм, чорний, код: 10258-AX
4thousand_point200decimal_point00 грн.
| Тип | півсфери |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-26 кг, 1x26 кг, чорний, код: 10236-AX
4thousand_point368decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 26 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Диск олімпійський гумовий чорний Fitnessport RCP17-25 кг, код: 10044-AX
4thousand_point410decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Диск олімпійський обгумований Fitnessport 25 кг, чорний, код: 131571-AX
4thousand_point410decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Пряма штанга з фіксованою вагою Fitnessport 25 кг, код: 10270-AX
4thousand_point410decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель з уретановим покриттям Fitnessport 1х22,5 кг, код: 131594-AX
4thousand_point536decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 22,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-28 кг, 1x28 кг, чорний, код: 10237-AX
4thousand_point704decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 28 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель з уретановим покриттям Fitnessport 1х25 кг, код: 131595-AX
5thousand_point040decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 25 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Олімпійський диск уретановий Fitnessport 25 кг, код: 131612-AX
5thousand_point040decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-32 кг, 1x32 кг, чорний, код: 10239-AX
5thousand_point376decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 32 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель з уретановим покриттям Fitnessport 1х27,5 кг, код: 131596-AX
5thousand_point544decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 27,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф олімпійський Fitnessport OB-86-700 без замків 220 см, код: 10013-AX
5thousand_point670decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гриф Хетфілда Fitnessport FF52P1, код: 10215-AX
5thousand_point670decimal_point00 грн.
| Тип | для присідання |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-34 кг, 1x34 кг, чорний, код: 10240-AX
5thousand_point712decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 34 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель з уретановим покриттям Fitnessport 1х30 кг, код: 131597-AX
6thousand_point048decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 30 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-36 кг, 1x36 кг, чорний, код: 10241-AX
6thousand_point048decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 36 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-38 кг, 1x38 кг, чорний, код: 10242-AX
6thousand_point384decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 38 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель з уретановим покриттям Fitnessport 1х32,5 кг, код: 131598-AX
6thousand_point552decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 32,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-40 кг, 1x40 кг, чорний, код: 10243-AX
6thousand_point720decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 40 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель з уретановим покриттям Fitnessport 1х35 кг, код: 131599-AX
7thousand_point056decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 35 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-42 кг, 1x42 кг, чорний, код: 10244-AX
7thousand_point056decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 42 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-44 кг, 1x44 кг, чорний, код: 10245-AX
7thousand_point392decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 44 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель з уретановим покриттям Fitnessport 1х37,5 кг, код: 131600-AX
7thousand_point560decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 37,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф тренувальний чоловічий Fitnessport OB-86-CRFT-M 20 кг, код: 10016-AX
7thousand_point854decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |















































































































