Fitnessport
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-12 кг, 1х12 кг, чорний, код: 10229-AX
2thousand_point438decimal_point00 грн.1thousand_point950decimal_point40 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 12 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Диск домашній гумовий чорний Fitnessport RCP10-1,25 кг, код: 10033-AX
221decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Диск олімпійський Fitnessport RCP17-1,25 кг гумовий, 1,25 кг, код: 10038-AX
221decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель аеробна вінілова Fitnessport VDD-01-1,5кг, 1х1,5 кг, помаранчевий, код: 10172-AX
253decimal_point00 грн.
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 1,5 кг |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Замок-пружина для олімпійського грифу Fitnessport C-03 (пара), код: 10025-AX
259decimal_point00 грн.
| Тип | замок |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Олімпійський диск уретановий Fitnessport 1,25 кг, код: 131606-AX
281decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Замок для грифа пластик Fitnessport FF61D1 (пара), код: 10227-AX
420decimal_point00 грн.
| Тип | замок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диск домашній гумовий чорний Fitnessport RCP10-2,5 кг, код: 10034-AX
441decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Диск олімпійський гумовий чорний Fitnessport RCP17-2,5 кг, код: 10039-AX
441decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Диск олімпійський обгумований Fitnessport 2,5 кг, чорний, код: 131566-AX
441decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бодібар Jordan B-BB-6кг (наконечник – зелений), код: 10164-AX
930decimal_point00 грн.
| Покриття | пластик |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Рукоятка для нижньої тяги, паралельний хват Fitnessport MB-11 (в гумі), код: 10129-AX
1thousand_point050decimal_point00 грн.
| Тип | паралельний хват |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Степ-платформа 3 рівня висоти Fitnessport FT-ST чорний-синій, код: 10647-AX
1thousand_point191decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степ-платформа Fitnessport FT-ST 3-ступінчаста, код: 10155-AX
1thousand_point191decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гриф гантельний гумовий Fitnessport DB-04 із замками, код: 10018-AX
1thousand_point218decimal_point00 грн.
| Тип | гантельна |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Рукоятка для тяги зверху паралельним хватом Fitnessport MB-10 (в гумі) 65 см, код: 10127-AX
1thousand_point239decimal_point00 грн.
| Тип | паралельний хват |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Бодібар Jordan B-BB-8кг (наконечник - сірий), код: 10166-AX
1thousand_point285decimal_point00 грн.
| Покриття | пластик |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Рукоятка для тяги зверху Fitnessport MB-13 (в гумі), код: 10132-AX
1thousand_point344decimal_point00 грн.
| Тип | паралельний хват |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гриф для тяги зверху, що обертається Fitnessport MB-09 (у поліуретані) 85 см, код: 10125-AX
1thousand_point428decimal_point00 грн.
| Тип | паралельний хват |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гриф гантельний Fitnessport DB-05-1 із замками 450 мм, код: 10020-AX
1thousand_point638decimal_point00 грн.
| Тип | гантельна |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гантель з уретановим покриттям Fitnessport 1х10 кг, код: 131589-AX
2thousand_point016decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 10 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бойовий канат Fitnessport FF32A1-9m, 9 м, чорний-жовтий, код: 10220-AX
2thousand_point100decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Стандарт | 9 м |
| Матеріал | поліестер |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Замок олімпійський Fitnessport C-04 (пара), код: 10027-AX
2thousand_point226decimal_point00 грн.
| Тип | замок |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гриф олімпійський W-подібний Fitnessport OB-05 із замками 120 см, код: 10003-AX
2thousand_point268decimal_point00 грн.
| Тип | W-подібний |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-14 кг, 1х14 кг, чорний, код: 10230-AX
2thousand_point352decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 14 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бамперний диск для кросфіту Fitness Service RCP23-15 кг, код: 10080-AX
2thousand_point520decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Бойовий канат Fitnessport FF32A1-12m, 12м, чорний-жовтий, код: 10221-AX
2thousand_point520decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Стандарт | 12 м |
| Матеріал | поліестер |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диск олімпійський гумовий чорний Fitnessport RCP17-15 кг, код: 10042-AX
2thousand_point646decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гексагональна гантель Fitnessport FF 51D2C-16 кг, 1x16 кг, чорний, код: 10231-AX
2thousand_point688decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 16 кг |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гриф олімпійський "рамка" Fitnessport OB-06, код: 10006-AX
2thousand_point730decimal_point00 грн.
| Тип | рамка |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Гриф олімпійський EZ-подібний Fitnessport OB-05-2 із замками, код: 10005-AX
2thousand_point730decimal_point00 грн.
| Тип | Z-подібний |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Бойовий канат Fitnessport FF32A1-15m, 15м, чорний-жовтий, код: 10222-AX
2thousand_point814decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Стандарт | 15 м |
| Матеріал | поліестер |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





























































































































