Mikasa
М"яч волейбольний Mikasa V200W (Replika), код: V200W-WS
683decimal_point00 грн.546decimal_point40 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч волейбольний Mikasa №5 (Replika), код: MVA330-WS
683decimal_point00 грн.546decimal_point40 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa 520 №5, помаранчевий, код: 4907225860173
480decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa №6, помаранчевий, код: 4907225860494
480decimal_point00 грн.
| Стандарт | 6 розмір |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa №5, помаранчевий, код: 4907225770472
498decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa №6, помаранчевий, код: 4907225770373
498decimal_point00 грн.
| Стандарт | 6 розмір |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч волейбольний Mikasa 1000 SoftSet (Replika), синій-білий, код: RX-1000/1-WS
546decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч волейбольний Mikasa 1000 SoftSet (Replika), синьо-білий, чорно/білий, код: RX-1000/2-WS
546decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Країна торгової марки | Японія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч волейбольний Mikasa MG SuperGold Competition №5 (Replika), синій-жовтий-білий, код: MV2200-WS
546decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч волейбольний Mikasa синій (Replika), код: RX-M200PU-WS
546decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Країна торгової марки | Японія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч волейбольний Mikasa №5 (Replika), жовтий-білий, код: V320W-WS
546decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч волейбольний Mikasa №5 (Replika), салатовий-чорний, код: MVA200-WS
546decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa BDC500 №6, помаранчевий, код: 4907225771073
598decimal_point00 грн.
| Стандарт | 6 розмір |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa BDY500 №5, помаранчевий, код: 4907225771080
598decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч для ганболу Mikasa HR2-Y №2, жовтий, код: 4907225061334
605decimal_point00 грн.
| Стандарт | 2 розмір |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Насос Mikasa AP-2, код: 4900000000002
861decimal_point00 грн.
| Тип | насоси |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa BSL20G-J №5 5, код: 4907225810376
997decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
М"яч баскетбольний Mikasa BSL10G-C №6, помаранчевий, код: 4907225810062
998decimal_point00 грн.
| Стандарт | 6 розмір |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa BSL10G-J №5, коричневий, код: 4907225810079
998decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa BW512 №5, коричневий-жовтий, код: 4907225810338
1thousand_point075decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa BX512 №5, коричневий-жовтий, код: 4907225810314
1thousand_point265decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Антени Mikasa ATN, код: 7000000000004
1thousand_point346decimal_point00 грн.
| Тип | антени |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa BMAX №7, коричневий, код: 4907225810024
1thousand_point375decimal_point00 грн.
| Стандарт | 7 розмір |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa BMAX-C №6, коричневий, код: 4907225810031
1thousand_point375decimal_point00 грн.
| Стандарт | 6 розмір |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч баскетбольний Mikasa BMAX-J №5, коричневий, код: 4907225810048
1thousand_point375decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч для пляжного волейболу Mikasa VX20 CH №5, білий-жовтий-синій, код: 4907225865031
1thousand_point442decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч волейбольний Mikasa VS123W №5, жовтий-синій, код: 4907225970117
1thousand_point475decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч волейбольний Mikasa VS123W-SL №5, жовтий-синій, код: 4907225970131
1thousand_point475decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Сітка волейбольна Mikasa, код: 873-25
1thousand_point533decimal_point00 грн.
| Тип | клітинка 100х100мм |
| Матеріал | мотузка 4 мм |
| Гарантія загальна | 30 днів |
М"яч волейбольний Mikasa V360W-SL №5, жовтий-синій, код: 4907225003945
1thousand_point535decimal_point00 грн.
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Сітка для волейболу Mikasa, код: C-6889
1thousand_point576decimal_point00 грн.
| Тип | клітинка 120х120мм |
| Матеріал | мотузка 2,5 мм |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 30 днів |
М"яч баскетбольний Mikasa Bmax-plus №7, помаранчевий, код: 4907225810215
1thousand_point587decimal_point00 грн.
| Стандарт | 7 розмір |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |

































































