eXplode
Гантель Explode 30 кг, код: PD-108-30
7thousand_point216decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 30 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель Explode 32,5 кг, код: PD-108-32,5
7thousand_point810decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 32,5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель Explode 35 кг, код: PD-108-35
8thousand_point404decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 35 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель гексагональна Explode 1х37,5 кг PD-108-37,5-IA
8thousand_point997decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 37,5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель Explode 40 кг, код: PD-108-40
9thousand_point637decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 40 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель Explode 42,5 кг, код: PD-108-42,5
10thousand_point231decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 42,5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель Explode 45 кг, код: PD-108-45
10thousand_point824decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 45 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель Explode 47,5 кг, код: PD-108-47,5
11thousand_point418decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 47,5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель Explode 50 кг, код: PD-108-50
12thousand_point012decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 50 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель Explode 52,5 кг, код: PD-108-52,5
12thousand_point615decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 52,5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель Explode 55 кг, код: PD-108-55
13thousand_point224decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 55 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель Explode 57,5 кг, код: PD-108-57,5
13thousand_point833decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 57,5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Підлогова стійка для грифів Explode, код: KF302
16thousand_point100decimal_point00 грн.
| Тип | для грифів |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря Explode 16 кг, код: PD193-1-16
| Тип | гиря |
| Стандарт | 16 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
| Тип | гиря |
| Стандарт | 32 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель Explode 60 кг, код: PD-108-60
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 60 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Манекен для боксу eXplode, код: TLS-B
| Тип | манекен |
| Стандарт | підлогові |
| Матеріал | вініл |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Переважний колір | бежевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |






































