Nohrd
Настіний тренажер (фітнес-стіна) Nohrd Oak Vintage, код: ST-NH-24.108-IN
576thousand_point151decimal_point00 грн.
Артикул: ST-NH-24.108-IN
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Настіний тренажер (фітнес-стіна) Nohrd Oxbridge Cherry, код: ST-NH-24.102-IN
597thousand_point385decimal_point00 грн.
Артикул: ST-NH-24.102-IN
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: DC-NH-12.102-IN
| Тип | для всієї родини |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Матеріал | дерево |
| Переважний колір | натуральний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: O-NH-26.332-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: O-NH-26.333-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: O-NH-26.361-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: O-NH-26.364-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: O-NH-26.367-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: O-NH-26.362-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: O-NH-26.365-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: O-NH-26.363-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Диски Nohrd Oak Vintage 2х5 кг, код: O-NH-26.334-IN
text_nostock
Артикул: O-NH-26.334-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: AW-NH-26.015-IN
| Тип | гантельна |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: O-NH-26.331-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: O-NH-26.335-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | дерево |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |






























































































































































































































































