BruStyle
Блок для м"язів спини Brustyle (верхня тяга) 1500х660х2340 мм, код: TC201
41thousand_point900decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня тяга |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускаєтья |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стіл для текболу Brustyle 3000х1700х900 мм, код: SG420
41thousand_point936decimal_point00 грн.
| Тип | текбол |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle Трицепс машина 1520х1310х2040 мм, код: SG607
42thousand_point010decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для м"язів рук Brustyle регульований, код: TC415
42thousand_point032decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Вправи | стоячи |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle "Жим ногами під кутом", код: SG621
42thousand_point036decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle Батерфляй стоячи 1520х1320х2140 мм, код: SG602
42thousand_point049decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle Присідання-гомілка 1730х1450х2170 мм, код: SG609
42thousand_point325decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Біцепс-машина Brustyle 990х870х1540 мм, код: TC213
42thousand_point650decimal_point00 грн.
| Вправи | згинання/розгинання |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle Сквот Машина, код: TC325
42thousand_point980decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Жим ногами Brustyle (кут 45 градусів), код: TC302
43thousand_point473decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle “Тяга зверху”, код: SG605.90
43thousand_point530decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Багатофункціональна станція Brustyle 2130х950х1760 мм, код: BL326
44thousand_point966decimal_point00 грн.
| Вправи | для присідань |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle “Розгинання ноги стоячи”, код: SG620
45thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle “Сідничний місток” TC326, код: TC326
45thousand_point000decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle баттерфляй, код: SG807.1
45thousand_point235decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle “Згинання ноги стоячи”, код: SG619
45thousand_point341decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Блок для м"язів спини (нижня тяга) Brustyle 2080х660х1930 мм, код: TC202
46thousand_point556decimal_point00 грн.
| Вправи | нижня тяга |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускаєтья |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гімнастичний комплекс Brustyle "Спортік" 4430х3080х2140 мм, код: DIO657.4
46thousand_point933decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Комбінований верстат Brustyle вантажоблоковий 1160х1120х2200 мм, код: TC224
47thousand_point300decimal_point00 грн.
| Тип | з розвантаженням |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для кінезітерапії регульований Brustyle МТБ-2 (рама 60х60), стек 60 кг, код: КЗС015.60
47thousand_point850decimal_point00 грн.
| Тип | реабілітаційні рами |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Спортивний комплекс Brustyle "Воркаут" 4570х4400х3220 мм, код: W657.2
47thousand_point937decimal_point00 грн.
| Тип | спортивні комплекси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Силова рама Brustyle 1720х1510х2460 мм, код: BL117
48thousand_point295decimal_point00 грн.
| Тип | рами |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Жим ногами Brustyle (кут 45 градусів) розбірний, код: TC302.1
48thousand_point578decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle "Жим вгору стоячи", код: SG614
49thousand_point148decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для м"язів розгиначів стегна сидячи Brustyle 1380х840х1540 мм, код: TC204
49thousand_point648decimal_point00 грн.
| Вправи | розгинач |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Олімпійська лавка Brustyle регульована, код: BL146
50thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | з стійками |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний Гантельний ряд BruStyle 2х10 кг, 2х14 кг, 2х18 кг, код: SG611.2
50thousand_point248decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гомілка машина Brustyle (стоячи) 1320х780х1680 мм, код: TC220
50thousand_point456decimal_point00 грн.
| Вправи | литкові |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Спортивний комплекс Brustyle для відпрацювання ударів, код: CF115.1
50thousand_point708decimal_point00 грн.
| Тип | спортивні комплекси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Спортивний комплекс Brustyle для відпрацювання ударів, код: CF115
50thousand_point872decimal_point00 грн.
| Тип | спортивні комплекси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle для сідничних і привідних-відвідних м"язів стегна 1130х1080х1840 мм, код: TC227
51thousand_point700decimal_point00 грн.
| Вправи | приводні/відвідні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для м"язів черевного пресу Brustyle 1300х1030х1540 мм, код: TC210
51thousand_point759decimal_point00 грн.
| Вправи | скручування |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 85 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

































