BruStyle
Машина Сміта Brustyle 2200х1130х2260 мм, код: BL301
51thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle багатофункціональний, код: SG627
52thousand_point084decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для кінезітерапії регульований Brustyle МТБ-2 (рама 60х60), стек 80 кг, код: КЗС015.80
52thousand_point151decimal_point00 грн.
| Тип | реабілітаційні рами |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Блокова рама регульована Brustyle (вага стеків 105 кг), 1050х770х2370 мм, код: TC411
52thousand_point549decimal_point00 грн.
| Тип | кросовери |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ігровий комплекс Brustyle “Поїзд два вагона” 2700x980x2090 мм, код: DIO423HDPE
52thousand_point650decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава запасних Brustyle на 4 місця (з сидінням) 2330х860х2030 мм, код: SG438
52thousand_point735decimal_point00 грн.
| Тип | лава запасних |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle дельта-машина 1130х670х154 мм, код: TC225
52thousand_point809decimal_point00 грн.
| Вправи | дельти |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle Батерфляй 1450х1350х1540 мм, код: TC211
52thousand_point900decimal_point00 грн.
| Вправи | батерфляй |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Спортивний комплекс Brustyle 3100х2650х2770 мм, код: DIO734.3
53thousand_point347decimal_point00 грн.
| Тип | спортивні комплекси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний Гантельний ряд BruStyle 2x20 кг, 2x25 кг, 2*30 кг, код: SG611
53thousand_point409decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер згинач стегна лежачи Brustyle 1560х820х1540 мм, код: TC205
53thousand_point485decimal_point00 грн.
| Вправи | згинач |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для сідничних м"язів (радіальний) Brustyle 1190х880х1540 мм, код: TC231
53thousand_point618decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний дерев"яний тренажер Brustyle “Гантельний ряд”, код: SW611
53thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Машина Сміта Brustyle з противагою, код: TC301.1
53thousand_point939decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стіл для текболу Brustyle мобільний, код: SG420.1
54thousand_point166decimal_point00 грн.
| Тип | текбол |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для відвідних м"язів стегна Brustyle 1410х660х1540 мм, код: TC208
54thousand_point434decimal_point00 грн.
| Вправи | відвідні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Блок для м'язів спини комбінований Brustyle (тяга верхня-нижня), 2180х660х2320 мм, код: TC217
54thousand_point545decimal_point00 грн.
| Вправи | верхня/нижня тяга |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускаєтья |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Сидячий згинач стегна Brustyle, код: TC235
55thousand_point227decimal_point00 грн.
| Вправи | згинач |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Блочна рама Brustyle (регульований блочок, разбивка грузів), код: TC207.2
55thousand_point533decimal_point00 грн.
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка баскетбольна Brustyle на 4 опорах, код: SG418
56thousand_point186decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Стандарт | FIBA (1800х1050) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle “Жим горизонтальний” 2050х1320х1840 мм, код: TC222
57thousand_point252decimal_point00 грн.
| Вправи | жим від себе |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 85 кг |
| Комерційне використання | допускаєтья |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle Сквот Машина, код: BL325
57thousand_point534decimal_point00 грн.
| Вправи | сідничні |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер важільна тяга Brustyle, 1350х1120х184 мм, код: TC215
57thousand_point601decimal_point00 грн.
| Вправи | важільна тяга |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для м"язів стегна Brustyle (зведення ніг) 1410х640х1540 мм, код: TC209
57thousand_point747decimal_point00 грн.
| Вправи | приводні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 85 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гак машина Brustyle 2060х1060х1480 мм, код: TC303
57thousand_point828decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle Пулловер 1230х1110х1530 мм, код: TC223
58thousand_point500decimal_point00 грн.
| Вправи | пуловер |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для кінезітерапії регульований Brustyle МТБ-2 (рама 60х60), стек 105 кг, код: КЗС015.105
59thousand_point677decimal_point00 грн.
| Тип | реабілітаційні рами |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Brustyle для задніх дельт та м"язів грудей комбінований 1130х660х1880 мм, код: TC226
59thousand_point867decimal_point00 грн.
| Вправи | дельти |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 105 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дельта-машина Brustyle зі спинкою, код: TC225.2
60thousand_point000decimal_point00 грн.
| Вправи | дельти |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний дерев"яний тренажер Brustyle “Жим вгору лежачи”, код: SW612
60thousand_point134decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Згинач-розгинач стегна комбінований Brustyle 1600х890х1540 мм, код: TC218
60thousand_point351decimal_point00 грн.
| Вправи | згинач/розгинач |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер для м"язів сгинання стегна Brustyle модифікований, код: TC205.2
61thousand_point117decimal_point00 грн.
| Вправи | згинач |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

































