BruStyle
Рама для кросфіту Brustyle Crossfit, код: CF103
97thousand_point757decimal_point00 грн.
| Тип | рами |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультифитнес станція Brustyle, код: W227.1
97thousand_point852decimal_point00 грн.
| Тип | спортивні комплекси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Навіс для вуличних дерев'яних тренажерів, код: SW692
104thousand_point541decimal_point00 грн.
| Тип | альтанка |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний тренажер Brustyle Кросовер з комбінованим верстатом, код: SG155.1
105thousand_point409decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гімнастичний комплекс Brustyle Воркаут, код: W204
108thousand_point792decimal_point00 грн.
| Тип | спортивні комплекси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вуличний спортивний комплекс комбінований Brustyle 4890х3810х2650 мм, код: SG307
118thousand_point082decimal_point00 грн.
| Тип | спортивні комплекси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Блочна рама (подвiйна) Brustyle стеки 105кг, код: BL206
132thousand_point955decimal_point00 грн.
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 150 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультистанція Brustyle 3-х позиційна, код: TC203.1
138thousand_point818decimal_point00 грн.
| Тип | на 3 позиції |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Рама для кросфіту Brustyle Crossfit, код: CF104
139thousand_point834decimal_point00 грн.
| Тип | рами |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Станція з блочною рамкою Brustyle 3-х позиційна модифікована, код: TC203.4
140thousand_point916decimal_point00 грн.
| Тип | кросовери |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Силова фітнес станція Brustyle 2200х2040х2300 мм, код: TC238
146thousand_point477decimal_point00 грн.
| Тип | рами |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трибуна Brustyle на 42 місця, код: SG432.2
165thousand_point580decimal_point00 грн.
| Тип | трибуни |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трибуна Brustyle на 52 місця, 13680х1400х1600 мм, код: SG432
172thousand_point654decimal_point00 грн.
| Тип | трибуни |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультистанція з блоковою рамкою 4-х позиційна Brustyle 5410х2900х2660 мм, код: TC203
187thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | на 4 позиції |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 400 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультистанція 4-х позиційна Brustyle 3600х1450х2290 мм, код: TC203.8
202thousand_point641decimal_point00 грн.
| Тип | на 4 позиції |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 400 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Спортивний комплекс Brustyle "Воркаут" 6940х6160х3070 мм, код: W658.1
214thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | спортивні комплекси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультистанція Brustyle 4-х позиційна з блочною рамкою для людей з ОФМ, код: TC203.5
214thousand_point978decimal_point00 грн.
| Тип | на 4 позиції |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трибуна Brustyle на 42 місця, 6170х3140х2400 мм, код: SG431
221thousand_point591decimal_point00 грн.
| Тип | трибуни |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трибуна Brustyle на 42 місця, код: SG431.1
233thousand_point586decimal_point00 грн.
| Тип | трибуни |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трибуна з дахом Brustyle 6430х3790х3190 мм, код: SG443
237thousand_point238decimal_point00 грн.
| Тип | трибуни |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гімнастичний комплекс Brustyle "Переможець", код: W226.3
281thousand_point985decimal_point00 грн.
| Тип | спортивні комплекси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Станція Brustyle 8-ми позиційна, код: TC203.7
284thousand_point074decimal_point00 грн.
| Тип | кросовери |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лавка запасних із госпблоком Brustyle 10000х2790х2550 мм, код: SG442
285thousand_point435decimal_point00 грн.
| Тип | лава запасних |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Майданчик Brustyle для активної гри у баскетбол, 12900х12000х3920 мм, код: SG501
300thousand_point965decimal_point00 грн.
| Тип | майданчик |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | бруси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | інше |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | лавки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | лавки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | реабілітаційні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | реабілітаційні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | реабілітаційні рами |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | реабілітаційні рами |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

























































