Cornilleau
Сітка для тенісного столу Cornilleau, код: 3222762028017-IN
830decimal_point00 грн.
| Тип | сітки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Чохол для ракетки Cornilleau чорний-сірий, код: 3222762014508-IN
972decimal_point00 грн.
| Тип | чохли для ракеток |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Cornilleau Perform 600 жовта, код: 386757-IN
2thousand_point098decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяців |
М"ячі для настільного тенісу Cornilleau 1*, 72 шт, оранжевий, код: 3222763216550-IN
2thousand_point332decimal_point00 грн.
| Тип | м'ячі |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Cornilleau Perform 800 помаранчева, код: 386753-IN
2thousand_point856decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяців |
Ракетка для настільного тенісу Cornilleau Excell 1000 помаранчева, код: 3222764110000-IN
3thousand_point905decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяців |
Набір для настільного тенісу Cornilleau Outdoor 4 ракетки та 4 м"ячі, код: 3222764547554-IN
3thousand_point919decimal_point00 грн.
| Тип | набори |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Cornilleau Excell Carbon 2000 червона, код: 386740-IN
3thousand_point964decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяців |
Ракетка для настільного тенісу Cornilleau Excell Carbon 3000 червона, код: 3222764130008-IN
4thousand_point313decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяців |
Чохол для тенісного столу Cornilleau Premium Plus, чорний, код: 3222762019060-IN
5thousand_point172decimal_point00 грн.
| Тип | чохли для столів |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Cornilleau Nexeo Outdoor X200 помаранчева, код: 3222764626006-IN
7thousand_point521decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяців |
Набір аксесуарів для настільного тенісу Cornilleau Family Pack Outdoor, код: 3222762070047-IN
8thousand_point690decimal_point00 грн.
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Cornilleau 2440 мм, чорний, код: 3222763120819-IN
27thousand_point861decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 2440 мм (8 футів) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Cornilleau Springcare 2440 мм, чорний, код: 3222763110834-IN
33thousand_point085decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 2440 мм (8 футів) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Cornilleau 3660 мм, чорний, код: 3222763121212-IN
36thousand_point567decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тенісний стіл Cornilleau 100X Outdoor 2740х1520х760 мм, сірий, код: 3222761153000-IN
38thousand_point291decimal_point00 грн.
| Матеріал | меламін 4 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тенісний стіл Cornilleau 100X Outdoor 2740х1520х760 мм, синій, код: 3222761151006-IN
38thousand_point291decimal_point00 грн.
| Матеріал | меламін 4 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тенісний стіл Cornilleau 500 Indoor, 2740х1520х760 мм, сірий, код: 3222761143001-IN
40thousand_point818decimal_point00 грн.
| Матеріал | ДСП 22 мм. |
| Середовище застосування | приміщення |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тенісний стіл Cornilleau 500 Indoor, 2740х1520х760 мм, синій, код: 3222761141007-IN
40thousand_point818decimal_point00 грн.
| Матеріал | ДСП 22 мм. |
| Середовище застосування | приміщення |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Cornilleau Springcare 3660 мм, чорний, код: 3222763111237-IN
43thousand_point532decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тенісний стіл Cornilleau 200X Outdoor 2740х1520х760 мм, сірий, код: 3222761153017-IN
46thousand_point997decimal_point00 грн.
| Матеріал | меламін 5 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стіл тенісний Cornilleau 300X Outdoor 2740х1520х760 мм, сірий, код: 3222761153024-IN
56thousand_point022decimal_point00 грн.
| Матеріал | меламін 5 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тенісний стіл Cornilleau 500X Outdoor, 2740х1520х760 мм, сірий, код: 3222761134009-IN
69thousand_point634decimal_point00 грн.
| Матеріал | меламін 6 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тенісний стіл Cornilleau Competition 540 ITTF 2740х1520х760 мм, синій, код: 3222761156001-IN
74thousand_point858decimal_point00 грн.
| Матеріал | ДСП 22 мм. |
| Середовище застосування | приміщення |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стіл тенісний Cornilleau Competition 740 ITTF, сірий, код: 3222761176023-IN
90thousand_point245decimal_point00 грн.
| Матеріал | ДСП 25 мм. |
| Середовище застосування | приміщення |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 4270 мм (14 футів) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Матеріал | меламін 5 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Матеріал | меламін 5 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Матеріал | меламін 5 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Матеріал | меламін 5 мм. |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |






























































































































































































































