Nils
Багатофункціональні сітки з повним покриттям Nils NT7111 3в1 бадмінтон + теніс + волейбол, код: 5907695535761-IN
3thousand_point527decimal_point00 грн.
| Тип | мобільні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Набір 3в1 бадмінтон + теніс + волейбол + чохол Nils ZSB3, код: 14-50-011-IN
4thousand_point756decimal_point00 грн.
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольне кільце HMS ZDK8305, код: 10-20-018-IN
5thousand_point948decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольний кошик Nils ZDK321, код: 10-20-011-IN
9thousand_point573decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка баскетбольна Nils ZDK319E, код: 10-20-012-IN
10thousand_point421decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кошик для баскетболу з стійкою Nils ZDKA21, код: 10-20-013-IN
10thousand_point718decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольне кільце Nils ZDK021A, код: 10-20-003-IN
13thousand_point402decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольний кошик Nils ZDK020, код: 10-20-009-IN
17thousand_point874decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кошик для баскетболу з стійкою Nils ZDK021, код: 10-20-004-IN
17thousand_point874decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кошик для баскетболу Nils ZDK520, код: 10-20-010-IN
23thousand_point703decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольний кошик Nils ZDK024, код: 10-20-002-IN
29thousand_point665decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольний кошик Nils ZDK027, код: 10-20-001-IN
37thousand_point119decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Стандарт | мініфутбол (3000 мм) |
| Матеріал | метал |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Стандарт | 4 фути (1220 мм) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольна корзина Nils ZDK019E, код: 10-20-005-IN
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стіл ігровий 3в1 Nils SDG SET, код: 19-0-050-IN
| Тип | універсальний |
| Стандарт | 4 фути (1220 мм) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | без стійки |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лежак Nils Camp NC3018 синій, код: 15-03-297-IN
| Тип | сидячий |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





















































































































































