EcoFit
Балансувальний диск EcoFit дерев"яний, код: К00021975
742decimal_point00 грн.
| Тип | баланс-подушки |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Роллер для занять йогою і пілатесом Ecofit MDF008-А 900х150 мм, рожевий, код: К00018248
742decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Роллер для занять йогою та пілатесом Ecofit 90x15см, салатовый, код: К00015249
742decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Скакалка швидкісна на підшипниках EcoFit 3000 мм, код: К00018205
753decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Обважнюючий пояс Ecofit MD5071, код: К00021998
1thousand_point093decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Матеріал | шкіра |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Інверсійні черевики EcoFit 2.7 кг, 380х200х220 мм, код: К00021997
1thousand_point911decimal_point00 грн.
| Тип | черевики |
| Стандарт | підвісні |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степ платформа Ecofit 1091x400x203 мм, код: К00019158
2thousand_point893decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Обважнюючий жилет Ecofit 10 кг, код: К00021980
3thousand_point210decimal_point00 грн.
| Тип | жилети |
| Стандарт | 10 кг |
| Матеріал | оксфорд |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Обважнюючий жилет Ecofit 20 кг, код: К00021979
4thousand_point029decimal_point00 грн.
| Тип | жилети |
| Стандарт | 20 кг |
| Матеріал | оксфорд |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний EcoFit E-61500, код: К00026270
7thousand_point600decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер EcoFit, код: E-510B
8thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Розмір (в упаковці) | 630х290х530 мм |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
| Рама | 12 місяців |
| Електроніка | 12 місяців |
| Троси і ролики | 12 місяців |
| Пластик і оббивка | 12 місяців |
Велотренажер магнітний EcoFit E-611, код: К00024186
10thousand_point700decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 7 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Велотренажер EcoFit 507SP програмований, код: К00022197
11thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 7 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний EcoFit E-439S, код: К00015631
11thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер EcoFit Spin Bike, код: К00022196
13thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 140 кг |
| Система навантаження | механічна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 15 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний EcoFit E-618B, код: К00023521
15thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 140 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек магнітный EcoFit E-83701, код: К00026273
18thousand_point990decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Довжина кроку | 400 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек EcoFit із сидінням, магнітний, код: К00016473
19thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | з сидінням |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Довжина кроку | 360 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек магнітний EcoFit E-618E, код: К00023522
19thousand_point990decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Довжина кроку | 380 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек магнітний передньопривідний EcoFit E-612T, код: К00024526
25thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Довжина кроку | 420 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка електрична EcoFit E-11480CA, код: К00025698
34thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Ширина полотна | 480 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1400 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стрічка опору EcoFit 0,9х50х610 мм, код: MD1319-M
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Стрічка опору EcoFit 1,3х50х610 мм, код: MD1319-X
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 90 днів |
| Тип | плечові |
| Гарантія загальна | 90 днів |
| Тип | плечові |
| Гарантія загальна | 90 днів |
| Тип | кистьові |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяців |
Обтяжувачі EcoFit 2x0,5 кг, код: K00016575
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 0,5 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяців |
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | нейлон |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | TPE |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | дверний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Рама | 24 місяця |
| Пластик і оббивка | 12 місяців |
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





















































