EcoFit
Артикул: К00021973
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: К00023691
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: К00015223
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір трубчастих еспандерів 1200 мм (5*8, 6*9, 7*10, 7*10,5, 7*11мм) EcoFit MD1397, код: К00020203
text_nostock
Артикул: К00020203
| Тип | плечові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 25117-96
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для фітнесу Ecofit MD9012 двошаровий TPE 1830х610х8мм, зелений-сірий, код: К00021988
text_nostock
Артикул: К00021988
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 8 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: К00021989
| Тип | татамі |
| Матеріал | EVA |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря Ecofit 8кг, код: К00021990
text_nostock
Артикул: К00021990
| Тип | гиря |
| Стандарт | 8 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | ПВХ |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря Ecofit 10кг, код: К00021991
text_nostock
Артикул: К00021991
| Тип | гиря |
| Стандарт | 10 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | ПВХ |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря Ecofit 12кг PVC+Iron, код: К00021992
text_nostock
Артикул: К00021992
| Тип | гиря |
| Стандарт | 12 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | ПВХ |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря Ecofit 16кг, код: К00021993
text_nostock
Артикул: К00021993
| Тип | гиря |
| Стандарт | 16 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | ПВХ |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: К00026271
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: К00014272
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 8 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: К00026272
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: К00025699
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 1,75 к.с. |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Ширина полотна | 420 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1200 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка EcoFit E-11481, код: К00023713
text_nostock
Артикул: К00023713
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Ширина полотна | 480 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1300 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |


























