Zipro
Лава пряма Zipro Plank, код: 5902659842848-IN
text_nostock
Артикул: 5902659842848-IN
| Вправи | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842367-IN
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 4 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842473-IN
| Тип | медболи |
| Стандарт | 6 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842824-IN
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844231-IN
| Тип | мати |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842480-IN
| Тип | медболи |
| Стандарт | 8 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844477-IN
| Тип | стійки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844460-IN
| Тип | без розвантаження |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844453-IN
| Тип | для гантелей |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 5902659842831-IN
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842817-IN
| Тип | з стійками |
| Вправи | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 180 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степпер Zipro Roam, код: 5907783039560-IN
text_nostock
Артикул: 5907783039560-IN
| Тип | з еспандерами |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | гідравлічна |
| Живлення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842855-IN
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844484-IN
| Тип | для грифів |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Чавунна гиря Zipro 12 кг, код: M-10947189-IN
text_nostock
Артикул: M-10947189-IN
| Тип | гиря |
| Стандарт | 12 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-13112319-IN
| Тип | мати |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Zipro Jump Pro Out 4FT (1270 мм) з зовнішньою сіткою, чорний-салатовий, код: 5902659843159-IN
text_nostock
Артикул: 5902659843159-IN
| Тип | для дітей |
| Стандарт | до 1400 мм (4 фути) |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659843173-IN
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 1830 мм (6 футів) |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844491-IN
| Тип | гиря |
| Стандарт | 19 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844095-IN
| Тип | батут |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Zipro Jump Pro з внутрішньою сіткою 6FT 183 см, чорний-зелений, код: 5902659843166-IN
text_nostock
Артикул: 5902659843166-IN
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 1830 мм (6 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678009-IN
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 4,5 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659846976-IN
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 16 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907783039928-IN
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907783039577-IN
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 4 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Садовий батут Zipro Jump Pro із зовнішньою сіткою 6FT 183 см, зелений-чорний, код: M-12578744-IN
text_nostock
Артикул: M-12578744-IN
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 1830 мм (6 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Садовий батут Zipro Jump Pro із зовнішньою сіткою 8FT 252 см, зелений-чорний, код: M-979602-IN
text_nostock
Артикул: M-979602-IN
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 2440 мм (8 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Садовий батут Zipro Jump Pro з внутрішньою сіткою 6FT 183 см, зелений-чорний, код: M-12578743-IN
text_nostock
Артикул: M-12578743-IN
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 1830 мм (6 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Садовий батут Zipro Jump Pro з внутрішньою сіткою 8FT 252 см, зелений-чорний, код: M-1592657-IN
text_nostock
Артикул: M-1592657-IN
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 2440 мм (8 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для штанги Zipro LIFT із захистом і місцем для навантажень, код: 5902659845023-IN
text_nostock
Артикул: 5902659845023-IN
| Тип | стійки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5905669153850-IN
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678030-IN
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 4 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |









































































































































































































































































































