Zipro
Артикул: 5901793678085-IN
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844507-IN
| Тип | для новачків (55 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Zipro Jump Pro Premium з внутрішньою сіткою 8FT 252 см, чорний-зелений, код: 5902659843180-IN
text_nostock
Артикул: 5902659843180-IN
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 2440 мм (8 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Zipro Jump Pro 8FT (2520 мм) з внутрішньою сіткою, салатовий-чорний, код: 5902659840660-IN
text_nostock
Артикул: 5902659840660-IN
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 2440 мм (8 футів) |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава регульована багатофункціональна Zipro Ripped з партою Скотта, код: 5902659842879-IN
text_nostock
Артикул: 5902659842879-IN
| Тип | з опціями |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659840714-IN
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 2133 мм (7 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Садовий батут Zipro Jump Pro з внутрішньою сіткою 10FT 312 см, зелений-чорний, код: M-1633755-IN
text_nostock
Артикул: M-1633755-IN
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Регульована степ платформа/тренувальна лава Zipro 1220х345 мм, чорний, код: 5902659844071-IN
text_nostock
Артикул: 5902659844071-IN
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907783039942-IN
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Довжина кроку | 270 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842183-IN
| Тип | для боді-пампа |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5905669153089-IN
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Довжина кроку | 270 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Zipro Jump Pro 10FT (3120 мм) із зовнішньою сіткою, чорний-салатовий, код: 5902659840721-IN
text_nostock
Артикул: 5902659840721-IN
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Zipro Jump Pro 10FT (3120 мм) з внутрішньою сіткою, чорний-салатовий, код: 5902659840677-IN
text_nostock
Артикул: 5902659840677-IN
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Чавунна гиря Zipro 24 кг, код: M-10947195-IN
text_nostock
Артикул: M-10947195-IN
| Тип | гиря |
| Стандарт | 24 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5905669153843-IN
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Довжина кроку | 280 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Zipro Jump Pro з зовнішньою сіткою 12 футів 374 см, чорно-зелений, код: 5902659840738-IN
text_nostock
Артикул: 5902659840738-IN
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678092-IN
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 6 кг |
| Довжина кроку | уточняється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659841131-IN
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 7 кг |
| Довжина кроку | 270 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842862-IN
| Тип | з опціями |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659845030-IN
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 350 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659840684-IN
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Садовий батут Zipro Jump Pro з вуличною сіткою 10FT 312 см, зелений-чорний, код: M-1600651-IN
text_nostock
Артикул: M-1600651-IN
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907783039447-IN
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659841124-IN
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5905669153867-IN
| Тип | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907783039546-IN
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Довжина кроку | уточнюється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844392-IN
| Тип | без консолі |
| Стандарт | відсутньо |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 0,9 к.с. |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Ширина полотна | 385 мм |
| Нахил полотна | відсутньо |
| Довжина полотна | 1000 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Zipro Jump Pro Premium 4FT (3740 мм) з внутрішньої сіткою, чорний-салатовий, код: 5907783039454-IN
text_nostock
Артикул: 5907783039454-IN
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678191-IN
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 7 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659843722-IN
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | уточнюється |
| Довжина кроку | 300 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907783039966-IN
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | механічна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 18 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек Zipro Hulk RS, код: 5901793678115-IN
text_nostock
Артикул: 5901793678115-IN
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 12 кг |
| Довжина кроку | 300 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





























































































































































































































































































































































