Zipro
Артикул: 5907783039591-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 140 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Ширина полотна | 515 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1400 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка Zipro Iluzion, код: 5902659844583-IN
text_nostock
Артикул: 5902659844583-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Ширина полотна | 500 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1410 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907783039553-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 140 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Ширина полотна | 515 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1400 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907783039973-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Ширина полотна | 520 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1450 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659840424-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Ширина полотна | 520 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1500 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842244-IN
| Тип | блоки |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842336-IN
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842343-IN
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 2 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842350-IN
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 3 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842251-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 2,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диск бітумний Zipro 1,25 кг, код: 5902659842909-IN
text_nostock
Артикул: 5902659842909-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 30 мм (Європейський) |
| Покриття | пластик |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диск бітумний Zipro 2,5 кг, код: 5902659842916-IN
text_nostock
Артикул: 5902659842916-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 30 мм (Європейський) |
| Покриття | пластик |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диск бітумний Zipro 5 кг, код: 5902659842923-IN
text_nostock
Артикул: 5902659842923-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 30 мм (Європейський) |
| Покриття | пластик |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842510-IN
| Тип | слайд-доріжка |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-6413502-IN
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678825-IN
| Тип | кріплення |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844217-IN
| Тип | м'ячі |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659841896-IN
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678283-IN
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659841919-IN
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678290-IN
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678320-IN
| Тип | арахіс |
| Стандарт | 450 мм (до 170 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678689-IN
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659842541-IN
| Тип | медболи |
| Стандарт | 7 кг |
| Матеріал | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659843937-IN
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір стрічок-еспандерів для вправ Zipro Mini Band 3 шт, чорно-зелені, код: 5901793678467-IN
text_nostock
Артикул: 5901793678467-IN
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678580-IN
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 0,5 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844774-IN
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678559-IN
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5902659844101-IN
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 5907783039263-IN
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5901793678726-IN
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





































































































































































































