Zipro
Велотренажер магнітний Zipro Drift, код: 5905669153140-IN
7thousand_point559decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гребний тренажер Zipro Nix, код: 5901793678252-IN
13thousand_point243decimal_point00 грн.
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Матеріал | метал |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель Zipro з регульованим навантаженням Квадрат 24 кг, код: M-13177622-IN
13thousand_point572decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 24 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель регульована Zipro 1x24 кг, код: 5902659844354-IN
14thousand_point396decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 24 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний Zipro Nitro, код: 5905669153164-IN
15thousand_point013decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер Zipro Beat DC сіро-білий, код: 5902659844316-IN
15thousand_point506decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек Zipro Hulk DC сірий, код: 5902659844293-IN
17thousand_point446decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Довжина кроку | 300 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Zipro Jump Pro 14FT (4350 мм) з внутрішньою сіткою, салатовий-чорний, код: 5902659840691-IN
18thousand_point515decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 4270 мм (14 футів) |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель регульована Zipro 1x36 кг, код: 5902659844378-IN
18thousand_point515decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 36 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Еліптичний тренажер ZIPRO SESSION, код: 5902659844613-IN
24thousand_point487decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | уточнюється |
| Довжина кроку | уточнюється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Садовий батут Zipro Jump Pro з вуличною сіткою 16FT 496 см, зелений-чорний, код: 5902659840752-IN
24thousand_point693decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 4870 мм (16 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Садовий батут Zipro Jump Pro Premium з внутрішньою сіткою 16FT 496 см, зелений-чорний, код: 5902659843197-IN
25thousand_point723decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 4870 мм (16 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек електромагнітний Zipro Force чорний, код: 5902659841735-IN
50thousand_point023decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 10 кг |
| Довжина кроку | 390 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | класичні |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ручки Zipro Push-up, код: 5902659844118-IN
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 4 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | з боковим кріпленням |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1,5 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | диск здоров'я |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Медичний м"яч Zipro 3 кг, код: 5902659842527-IN
| Тип | медболи |
| Стандарт | 3 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | медболи |
| Стандарт | 5 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | медболи |
| Стандарт | 3 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | плечові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | прямий |
| Стандарт | 28 мм (нестандартний) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 3 пари |
| Вага однієї штуки | 0,5 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 3 пари |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | Z-подібний |
| Стандарт | 28 мм (нестандартний) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 15 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | кільця |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Вправи | кутова |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |






























































































































































































































































