Star
Сітка-мішень тренувальна для футбольних воріт Star 7350x2440 мм, код: SN930-S52
7thousand_point232decimal_point00 грн.
Артикул: SN930-S52
| Стандарт | FIFA (7320 мм) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Сітка на ворота футбольні тренувальна безвузлова Star, 7500x2900х2100 мм, 2шт, білий-червоний, код: SN620
13thousand_point256decimal_point00 грн.
Артикул: SN620
| Тип | клітинка 105х105мм |
| Стандарт | FIFA (7320 мм) |
| Матеріал | уточнюється |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ворота футбольні із сіткою Star 3000х2000х1200 мм, 1 шт, білий, код: SN930C-S52
17thousand_point731decimal_point00 грн.
Артикул: SN930C-S52
| Стандарт | мініфутбол (3000 мм) |
| Матеріал | метал |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: BT411_BK
| Тип | зберігання |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SA413S_W
| Тип | фішки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SA413S_OR
| Тип | фішки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SA413S_LG
| Тип | фішки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SA413S_BL
| Тип | фішки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Сумка-рюкзак Cima на 5 м'ячів, код: C-8629-5
text_nostock
Артикул: C-8629
| Тип | зберігання |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: C-8629-15
| Тип | зберігання |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: BT113M_OR
| Тип | зберігання |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SB8234-S52
| Стандарт | 4 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SB8235-S52
| Стандарт | 5 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SA500-12-S52
| Тип | перешкоди |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SA500-06-S52
| Тип | перешкоди |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бар'єр тренувальний регульований Star 450х230 мм, 1 шт, помаранчевий, код: SA500-09-S52
text_nostock
Артикул: SA500-09-S52
| Тип | перешкоди |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: ST-W28-WS
| Стандарт | 4 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: SB8654-S52
| Стандарт | 4 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SB8655-S52
| Стандарт | 5 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: VB805-S52
| Стандарт | 5 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SB8664-S52
| Стандарт | 4 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SB8144L-S52
| Стандарт | 4 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SB8294C-S52
| Стандарт | 4 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: JMU1635-1_WY
| Стандарт | 4 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Артикул: SB8674-S52
| Стандарт | 4 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: BKG100_SW
| Тип | рукавиці |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: WR310-0029-S52
| Тип | бита |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: WR310-0031-S52
| Тип | бита |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SB6414C_WBL
| Стандарт | 5 розмір |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: WR250-S52
| Тип | бита |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: VB5055C-33-S52
| Стандарт | 5 розмір |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SA810C-40-S52
| Тип | стандартні |
| Гарантія загальна | 3 місяці |





































































































































































































































































