PowerPlay
Еспандер кистьовий силіконовий PowerPlay Hand Grip Large 30-35-40 кг, сірий, код: PP_4331_Grey_(30-35-40)
text_nostock
Артикул: PP_4331_Grey_(30-35-40)
| Тип | кистьові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4103_1kg
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4126_1,5kg
| Покриття | неопрен |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 1,5 кг |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4005_150ml
| Тип | магнезія |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PP_7064_Purple
| Тип | лямки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Масажний ролик (роллер) PowerPlay Massage Roller 300х100 мм, зелений, код: PP_4342_Green
text_nostock
Артикул: PP_4342_Green
| Тип | ролики |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4342_Blue
| Тип | ролики |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Скакалка PowerPlay чорна, код: PP_4209_Black
text_nostock
Артикул: PP_4209_Black
| Тип | класичні |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Набір м"ячів для масажу та йоги PowerPlay EPP (комплект з 2 штук) Red, код: PP_4090_Red
text_nostock
Артикул: PP_4090_Red
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір м"ячів для масажу та йоги PowerPlay EPP (комплект з 2 штук), чорний-синій, код: PP_4090_Blue
text_nostock
Артикул: PP_4090_Blue
| Тип | м'яч масажний |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_7065_Black
| Тип | лямки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_7064_Green
| Тип | лямки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4006_Mint_2in
| Тип | блоки |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4316
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Обважнювачі-манжети для ніг та рук PowerPlay Ankle/Wrist Weights 2х1 кг, чорний, код: PP_4349_Black_1
text_nostock
Артикул: PP_4349_Black_1
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3096_L
| Тип | бинти |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4115_Green_(16-32kg)
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Артикул: PP_4348_Green_(33*14)
| Тип | ролики |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Масажний ролик (роллер) гладкий PowerPlay 2 in 1 EPP Foam Roller 330x140 мм, чорний-синій, код: PP_4348_Blue_(33x14)
text_nostock
Артикул: PP_4348_Blue_(33*14)
| Тип | ролики |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4348_Red_(33*14)
| Тип | ролики |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля (гумка для фітнесу і кроссфіту) PowerPlay Power Band (20-45kg), синій, код: PP_4115_Blue_(20-45kg)
text_nostock
Артикул: PP_4115_Blue_(20-45kg)
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3096_XL
| Тип | бинти |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4005_500G
| Тип | магнезія |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 28742-96
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Артикул: PP_4003_65cm_Violet
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Набір для масажу та йоги PowerPlay EPP (комплект з 3 штук) Green + резинка 5,5 кг., код: PP_4092_Green
text_nostock
Артикул: PP_4092_Green
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3038_L_Blue/Grey
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4121_2*1kg
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4091_Blue
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4091_Green
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4091_Red
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4344_Black
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |






































































































































































































































































