PowerPlay
Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay PVC Yoga Mat 1730х610х6мм, чорний, код: PP_4010_Black_(173*0,6)
text_nostock
Артикул: PP_4010_Black_(173*0,6)
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4314
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Обважнювачі-манжети для ніг та рук PowerPlay Ankle/Wrist Weights 2х2 кг, чорний, код: PP_4349_Black_2
text_nostock
Артикул: PP_4349_Black_2
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | неопрен |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4121_2*1,5kg
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 1,5 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3038_S_Blue/Grey
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Артикул: PP_3061_M_Black
| Тип | груша |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: PP_3056_XL_Black
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Артикул: PP_3056A_XL_Black
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Артикул: PP_3025_M_Blue/Black
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір для масажу та йоги PowerPlay EPP (3 м"ячики + валик масажер 15x5,3 см) Blue + резинка 7,5кг., код: PP_4093_Blue
text_nostock
Артикул: PP_4093_Blue
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4093_Green
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля (гумка для фітнесу і кроссфіту) PowerPlay Power Band (23-54 кг), сірий, код: PP_4115_Grey_(23-54 kg)
text_nostock
Артикул: PP_4115_Grey_(23-54 kg)
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3075_M_Bl/White
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_4021_60*15_Black
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір для масажу та йоги PowerPlay (ролик 33x14 см + 2-ва м"ячі) Blue + резинка 7.5 кг., код: PP_4096_Blue
text_nostock
Артикул: PP_4096_Blue
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір для масажу та йоги PowerPlay (ролик 33x14 см + 2-ва м"ячі) Green + резинка 5.5 кг., код: PP_4096_Green
text_nostock
Артикул: PP_4096_Green
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Масажний набір PowerPlay EPP Foam Roller Set 4in1 (2-ва ролика + 2-ва м"ячі), чорний-червоний, код: PP_4015_Red
text_nostock
Артикул: PP_4015_Red
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір для йоги PowerPlay EPP Foam Roller Set роллер + 2 масажні м"ячі, чорно-синій, код: PP_4008_Bl/Blue
text_nostock
Артикул: PP_4008_Bl/Blue
| Тип | м'яч масажний |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3058_S_Black/Blue
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Боксерські рукавиці PowerPlay Classic 14 унцій, чорний-червоний, код: PP_3004_14oz_Bl/Red
text_nostock
Артикул: PP_3004_14oz_Bl/Red
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3004_14oz_Red
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_5085_L_Black/Brown
| Тип | пояса |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_5085_M_Black/Brown
| Тип | пояса |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3062_JR_Black
| Тип | груша |
| Стандарт | на розтяжках |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PP_3092krt_S_bl/white
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавиці PowerPlay Classic 16 унцій, чорний-червоний, код: PP_3004_16oz_Bl/Red
text_nostock
Артикул: PP_3004_16oz_Bl/Red
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3004_16oz_Blue
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3004_18oz_Blue
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Канада |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Коврик для йоги і фітнесу PowerPlay NBR Perfomance Mat 183x61x1.2 см, синій, код: PP_4151_Blue_1.2cm
text_nostock
Артикул: PP_4151_Blue_1.2cm
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 12 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3043_L_Blue
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PP_3043_M_Red
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PP_3043_XL_Blue
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 14 днів |








































































































































































































































































