PowerPlay
Пояс для важкої атлетики PowerPlay Black XL, код: PP_5535_XL_Black
520decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Упори для віджимання від підлоги PowerPlay металеві (S-подібні), код: PP_4318
555decimal_point00 грн.
| Тип | упори |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay 1730х610х6 мм, зелений, код: PP_4010_Green_(173*0,6)
567decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay 1730х610х6 мм, лавандовий, код: PP_4010_Lavender_(173*0,6
567decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay 1730х610х6 мм, рожевий, код: PP_4010_Rose_(173*0,6)
567decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay 1730х610х6 мм, синій, код: PP_4010_Navy_(173*0,6)
567decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Файтболи набір 3 шт. PowerPlay Fight Ball Set, код: PP_4320
580decimal_point00 грн.
| Тип | файтбол |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Турнік дверний багатофункціональний PowerPlay Pull UP Pro, код: PP_4129
590decimal_point00 грн.
| Тип | дверний |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бинти-рукавиці з гелевими подушечками PowerPlay розмір M, чорний, код: PP_3096_M
608decimal_point00 грн.
| Тип | бинти |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бинти-рукавиці з гелевими подушечками PowerPlay розмір S, чорний, код: PP_3096_S
608decimal_point00 грн.
| Тип | бинти |
| Матеріал | поліестер |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Снарядні рукавички PowerPlay чорні M, код: PP_3012_M_Black
620decimal_point00 грн.
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Канада |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Снарядні рукавички PowerPlay чорні S, код: PP_3012_S_Black
620decimal_point00 грн.
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Канада |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Рукавиці для MMA PowerPlay L, чорні-білі, код: PP_3075_L_Bl/White
640decimal_point00 грн.
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукавиці для MMA PowerPlay XL, чорні-білі, код: PP_3075_XL_Bl/White
640decimal_point00 грн.
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пояс неопреновий для важкої атлетики Power Play L, чорний, код: PP_5546_L_ Black
660decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пояс неопреновий для важкої атлетики Power Play M, чорний, код: PP_5546_M_Black
660decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пояс неопреновий для важкої атлетики Power Play XL, чорний, код: PP_5546_XL_ Black
660decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Колесо для преса PowerPlay зі зворотним механізмом AB Wheel Pro, чорно-червоний, код: PP_4326_Black/Red
680decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір трубчастих еспандерів PowerPlay Expander Tube Set (до 18,2 кг), 3шт, код: PP-4101_3set
690decimal_point00 грн.
| Тип | плечові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель вінілова PowerPlay 1х2 кг, чорний, код: PP_4121_2kg
717decimal_point00 грн.
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 2 кг |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Манжети на щиколотку Power Play 3085 чорний, код: PP_3085_Black
719decimal_point00 грн.
| Тип | манжети для тяги |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Шкіряні лямки для тяги Power System Black, код: 3320BK-0
720decimal_point00 грн.
| Тип | манжети для тяги |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Боксерський шолом тренувальний PowerPlay S червоний, код: PP_3043_S_Red
740decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Боксерський шолом тренувальний PowerPlay S чорний, код: PP_3043_S_Black
740decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Боксерський шолом тренувальний PowerPlay S, синій, код: PP_3043_S_Blue
740decimal_point00 грн.
| Тип | шоломи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Рукавиці для MMA PowerPlay L/XL, чорно-червоні, код: PP_3053_L/XL
740decimal_point00 грн.
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукавиці для MMA PowerPlay S/M, чорно-червоні, код: PP_3053_S/M
740decimal_point00 грн.
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч для фитнесу PowerPlay 75см, код: PP_4003_75cm_Light-purple
750decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 750 мм (178-190 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 24 місяців |
Мяч для фитнеса PowerPlay 75см Sky Blue + насос, код: PP_4003_75_Sky_Blue
750decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 750 мм (178-190 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Снарядні рукавиці PowerPlay S, чорно-сині, код: PP_3025_S_Blue/Black
750decimal_point00 грн.
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч для фітнесу PowerPlay 65 см синій + насос, код: PP_4003_65_Blue
756decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 14 днів |
М"яч для фітнесу PowerPlay 65см, зелений + насос, код: PP_4003_65_Green
756decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 14 днів |





































































































































































































































































