Record
Гантель хромована Record 1x5кг, код: DB5202-5
1thousand_point112decimal_point00 грн.
| Покриття | хром |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Замшевий килимок для йоги Record 1830x610x3мм бірюзовий з принтом, код: FI-5662-27-S52
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | замша |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | бірюзовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-36
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-49
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-52
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-53
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-54
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-55
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-56
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-58
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-60
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-61
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги Record 3 мм, код: FI-5662-62
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Килимок для йоги Record замшевий 1830x610x3мм, райдужний різнокольоровий, код: FI-3391-4-S52
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | замша |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | різнокольоровий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги замшевий каучуковий з принтом Бабка Record 1830x610x3 мм, жовто-блакитний-рожевий, код: FI-5662-66
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги замшевий каучуковий з принтом Бабка Record 1830x610x3мм, рожевий-фіолетовий-синій, код: FI-5662-65
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги замшевий каучуковий з принтом Всесвіт Record 1830x610x3мм, фіолетовий-бузковий, код: FI-5662-37
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | замша |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги замшевий каучуковий з принтом Галактика Record 1830x610x3 мм, синій-жовтий, код: FI-5662-68
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги замшевий каучуковий з принтом Крило Ангела Record 1830x610x3мм, блакитний-синій, код: FI-5662-63
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги замшевий каучуковий з принтом Ловець Снів Record 1830x610x3 мм, блакитний-фіолетовий, код: FI-5662-64
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги замшевий каучуковий з принтом Сова Record 1830x610x3 мм, фіолетовий-рожевий, код: FI-5662-70
1thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги з розміткою Record 1830x610x6 мм фіолетовий, код: FI-2430_V-S52
1thousand_point130decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Мат для преса подушка під поперек масажна Абмат Record Ab Mat 300x300x100 мм, синій , код: FI-5717
1thousand_point134decimal_point00 грн.
| Тип | подушки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальна система Record Python Striker, код: BO-1744
1thousand_point136decimal_point00 грн.
| Тип | тренувальні системи |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги та фітнесу Record TPE 1830x610x6 мм, чорний, код: FI-7672
1thousand_point137decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги та фітнесу Record TPE 1830x610x6 мм, фіолетовий-рожевий, код: FI-7675
1thousand_point166decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальний амортизатор з кріпленням на пояс Record Multi-Way Expander, код: FI-6413
1thousand_point188decimal_point00 грн.
| Тип | тренувальні системи |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Килимок для йоги та фітнесу Record TPE 1830x610x8 мм, чорний-сірий, код: FI-7676
1thousand_point307decimal_point00 грн.
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 8 мм |
| Матеріал | TPE |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель хромована Record 1x7кг, код: TA-8232-7-S52
1thousand_point311decimal_point00 грн.
| Покриття | хром |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 7 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель хромована Record 1x6кг, код: DB5202-6
1thousand_point334decimal_point00 грн.
| Покриття | хром |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 6 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Слембол м"яч набивний для кросфіту та фітнесу Record Slam Ball 3кг, синій, код: FI-5165-3
1thousand_point368decimal_point00 грн.
| Тип | слемболи |
| Стандарт | 5 кг |
| Матеріал | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
М"яч набивної слембол для кроссфіта рифлений Record Slam Ball 3 кг, код: FI-7474-3
1thousand_point391decimal_point00 грн.
| Тип | слемболи |
| Стандарт | 3 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |



























































































































































































































































































