Record
Бамперні диски із структурної гуми Record Bumper Plates 51мм, 5кг, чорний-сірий, код: TA-4782-5
1thousand_point911decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі цільні професійні Record 2х4 кг, код: TA-0930-4
2thousand_point072decimal_point00 грн.
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 4 кг |
| Країна торгової марки | уточнюється |
| Місцезнаходження заводу | уточнюється |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперні диски із структурної гуми Record Bumper Plates 51мм, 10кг, сірий, код: TA-4787-10
2thousand_point352decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі для фітнесу Record професійні 2х5кг, код: TA-0930-5-S52
2thousand_point591decimal_point00 грн.
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 5 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диски обгумовані Record з потрійним хватом і металевою втулкою 15кг (d-52мм), код: TA-5706-15-S52
2thousand_point618decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диски обгумовані Record з потрійним хватом і металевою втулкою 15кг (d-52мм), код: TA-8122-15-S52
2thousand_point618decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперні диски із структурної гуми Record Bumper Plates 51мм, 10кг, чорний-зелений, код: TA-4782-10
2thousand_point646decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель цілісна професійна сталева Record 1х15 кг, код: TA-7231-15
2thousand_point675decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 15 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Ласти із закритою п"ятою Record M-L(EU-42-44,USA-9-10), чорний-сірий, код: F190_ML
2thousand_point960decimal_point00 грн.
| Тип | ласти |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ласти із закритою п"ятою Record XL-XXL(EU-45-47,USA-11-12), чорний-сірий, код: F190_XLXXL
2thousand_point960decimal_point00 грн.
| Тип | ласти |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бамперні диски із структурної гуми Record Bumper Plates 51мм, 15кг, сірий, код: TA-4787-15
3thousand_point087decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф для штанги Record олімпійський вигнутий W-подібний 1200 мм, код: TA-5721-2-S52
3thousand_point296decimal_point00 грн.
| Тип | W-подібний |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диск прогумований Record з потрійним хватом і металевою втулкою 20кг (d-52мм), код: TA-8122-20-S52
3thousand_point493decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диски обгумовані Record з потрійним хватом і металевою втулкою 20кг (d-52мм), код: TA-5706-20-S52
3thousand_point493decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперні диски із структурної гуми Record Bumper Plates 51мм, 15кг, чорний-жовтий, код: TA-4782-15
3thousand_point528decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперні диски із структурної гуми Record Bumper Plates 51мм, 20кг, сірий, код: TA-4787-20
3thousand_point528decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель цілісна професійна сталева Record 1х20 кг, код: TA-7231-20
3thousand_point567decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 20 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
М"яч медичний медбол із двома ручками Record Medicine Ball 6кг чорний-жовтий, код: FI-5111-6-S52
3thousand_point634decimal_point00 грн.
| Тип | медболи |
| Стандарт | 6 кг |
| Матеріал | гума |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бамперні диски із структурної гуми Record Bumper Plates 51мм, 25кг, чорний-червоний, код: TA-4782-25
3thousand_point675decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга фіксована пряма гумова Record Rubber Hexagon Barbell довжина-95см 15кг, код: TA-6230-15
3thousand_point830decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга для фітнесу та аеробіки фітнеа памп Record довжина-1,3м, 20кг, код: FI-7216-S52
4thousand_point016decimal_point00 грн.
| Тип | для любителів (95 кг) |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперні диски із структурної гуми Record Bumper Plates 51мм, 25кг, сірий, код: TA-4787-25
4thousand_point095decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперні диски із структурної гуми Record Bumper Plates 51мм, 20кг, чорний-синій, код: TA-4782-20
4thousand_point116decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель цілісна професійна сталева Record 1х25 кг, код: TA-7231-25
4thousand_point142decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 25 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантелі цільні з поліуретановим покриттям Record 2x10кг, сірий-помаранчевий, код: TA-0930-10-S52
4thousand_point571decimal_point00 грн.
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 10 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель цілісна професійна сталева Record 1х30 кг, код: TA-7231-30
4thousand_point969decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 30 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гантель цілісна професійна сталева Record 1х35 кг, код: TA-7231-35
5thousand_point798decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 35 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Вайпер функціональний тренажер Record Power Barrel 10кг, чорний, код: FI-4046-10-S52
6thousand_point175decimal_point00 грн.
| Тип | вайпер |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бамперні диски для кроссфіта Record Raggy Bumper Plates з структурної гуми 25кг (d-51мм), код: TA-5126-25-S52
6thousand_point302decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вайпер функціональний тренажер Record Power Barrel 12кг, чорний, код: FI-4046-12-S52
6thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | вайпер |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель цілісна професійна сталева Record 1х45 кг, код: TA-7231-45
7thousand_point454decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 45 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Гриф для штанги класичний Record з ручками, що обертаються 1200 мм, код: TA-3270-S52
7thousand_point699decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |



































































































































































































































































