Record
Штанга фіксована Record Rubber Hexagon Barbell пряма гумова довжина-95см 45кг TA-6230-45-S52
9thousand_point337decimal_point00 грн.
Артикул: TA-6230-45-S52
| Тип | для новачків (55 кг) |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: FI-1719_R
| Тип | стрічковий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Стрічка еластична з петлями для розтяжки Record Elastiband Medium чорний-сірий, код: FI-6345-B_BKGR
text_nostock
Артикул: FI-6345-B_BKGR
| Тип | стрічковий |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: MT-4191-S52
| Тип | сітки |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: C-4609-S52
| Тип | сітки |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Диск прогумований Record з потрійним хватом і металевою втулкою 2,5 кг (d-52мм), код: TA-8122-2_5-S52
text_nostock
Артикул: TA-8122-2_5-S52
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель хромована Record 1х3кг, код: TA-8232-3-S52
text_nostock
Артикул: TA-8232-3-S52
| Покриття | хром |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 3 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: FI-0905-S52
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: C-2660-1_P
| Тип | медболи |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | гума |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: C-2660-1_BL
| Тип | медболи |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | гума |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: C-2660-1_V
| Тип | медболи |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | гума |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель хромована Record 1х5кг, код: TA-8232-5-S52
text_nostock
Артикул: TA-8232-5-S52
| Покриття | хром |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: C-2660-2_V
| Тип | медболи |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | гума |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: C-2660-2_R
| Тип | медболи |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | гума |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: FI-3391-3-S52
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | замша |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | бірюзовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги Record замшевий 1830x610x3мм, бежевий з принтом Чакри, код: FI-5662-25-S52
text_nostock
Артикул: FI-5662-25-S52
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | замша |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | бежевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: FI-3391-1-S52
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | замша |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги замшевий Record з принтом Слон і Лотос, 1830x610x3 мм, бежевий, код: FI-5662-38-S52
text_nostock
Артикул: FI-5662-38-S52
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | замша |
| Переважний колір | бежевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Килимок для йоги замшевий каучуковий Record 1830x610x3мм, райдужний різнокольоровий, код: FI-5662-44
text_nostock
Артикул: FI-5662-44
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | різнокольоровий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Килимок для йоги замшевий каучуковий з принтом Галактика Record 1830x610x3мм, помаранчевий-сірий, код: FI-5662-67
text_nostock
Артикул: FI-5662-67
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: FI-5662-69
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: FI-5662-71
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 3 мм |
| Матеріал | каучук |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: FI-8307_BK-S52
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель хромована Record 1х6кг, код: TA-8232-6-S52
text_nostock
Артикул: TA-8232-6-S52
| Покриття | хром |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 6 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантель хромована Record 1х5кг DB5204-5-S52
text_nostock
Артикул: DB5204-5-S52
| Покриття | хром |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Диски обгумовані Record з потрійним хватом і металевою втулкою 5 кг (d-52мм), код: TA-8122-5-S52
text_nostock
Артикул: TA-8122-5-S52
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: F022-S52
| Тип | дверний |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі цільні з поліуретановим покриттям Record 2х2кг, сірий-помаранчевий, код: TA-0930-2-S52
text_nostock
Артикул: TA-0930-2-S52
| Покриття | поліуретан |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 2 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: TA-8239-S52
| Тип | паралельний хват |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукоятка для м"язів спини широкий паралельний хват прогумована Record хром, код: TA-8237-S52
text_nostock
Артикул: TA-8237-S52
| Тип | паралельний хват |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: TA-5143-S52
| Тип | W-тяга |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: FI-7474-2
| Тип | слемболи |
| Стандарт | 2 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |














































































































































































































