Master
Набір для крокету Master на 6 осіб, код: 8592833004833-IN
1thousand_point739decimal_point00 грн.
| Тип | крокет |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Матрац гімнастичний Master MAS4A494 1800x600x50 мм, сірий, код: 8592833008862-IN
2thousand_point362decimal_point00 грн.
| Тип | мати |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Поручні для віджимань Master Equalizer MAS4A300, код: 8592833007063-IN
3thousand_point768decimal_point00 грн.
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Футбольні ворота Master 300x205x120 см, код: 8592833003355-IN
4thousand_point159decimal_point00 грн.
| Стандарт | мініфутбол (3000 мм) |
| Матеріал | метал |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольний щит Master 900х600 мм, код: 8592833003287-IN
4thousand_point198decimal_point00 грн.
| Тип | без стійки |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мат складний гімнастичний Master 3-х компонентний 1800x900x50 мм, код: 8592833008107-IN
4thousand_point663decimal_point00 грн.
| Тип | мати |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольна стійка Master Ability 190, код: 8592833007841-IN
4thousand_point770decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ворота футбольні Master Masspso-0002 2900x1660x900 мм, сірий, код: 8592833003362-IN
5thousand_point250decimal_point00 грн.
| Стандарт | мініфутбол (3000 мм) |
| Матеріал | метал |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольна стійка Master Against 210, код: 8592833008459-IN
5thousand_point711decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальний жилет Master з обтяженням 10 кг, чорний-білий сірий, код: 8592833007407-IN
5thousand_point919decimal_point00 грн.
| Тип | жилети |
| Стандарт | 10 кг |
| Переважний колір | камуфляж |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гойдалка-гніздо Master 800 мм, код: 8592833004772-IN
6thousand_point215decimal_point00 грн.
| Тип | гніздо |
| Стандарт | для одного |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степпер механічний Master чорний, код: 8592833000026-IN
6thousand_point215decimal_point00 грн.
| Тип | з еспандерами |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | гідравлічна |
| Живлення | батарея |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стаціонарний турнік з обручами для дітей Master, код: 8592833011190-IN
6thousand_point530decimal_point00 грн.
| Тип | стаціонарний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вигнута похила лава для пресу Master, код: 8592833001306-IN
6thousand_point616decimal_point00 грн.
| Вправи | кутова |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Багатофункціональна тренажерна лава Artemis Master, код: 8592833000149-IN
6thousand_point755decimal_point00 грн.
| Тип | з опціями |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Пряма лава для вправ Master, код: 8592833002952-IN
6thousand_point895decimal_point00 грн.
| Вправи | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Хромовані гантелі Master 2х5 кг, сірий, код: 8592833007247-IN
6thousand_point895decimal_point00 грн.
| Покриття | хром |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 5 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний Master X-08, код: 8592833009753-IN
7thousand_point092decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | відсутньо |
| Вага маховика | 10 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гойдалка для дітей Master 1100x550 мм, код: 8592833010513-IN
7thousand_point173decimal_point00 грн.
| Тип | гойдалки |
| Стандарт | для одного |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Навчальна боксерська груша Master з настінним кріпленням, чорний-червоний, код: 8592833004239-IN
7thousand_point268decimal_point00 грн.
| Тип | груша |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольний щит Master 110 х 75 см, код: 8592833007872-IN
7thousand_point574decimal_point00 грн.
| Тип | без стійки |
| Стандарт | щити |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава для вправ Master 1350х400х600 мм, код: 8592833000132-IN
7thousand_point978decimal_point00 грн.
| Вправи | регульовані |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Матрац надувний гімнастичний Master B888 3000x400x100 мм, сіро-блакитний, код: 8592833008725-IN
8thousand_point671decimal_point00 грн.
| Тип | мати |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольна стійка Master Attack 260, код: 8592833003348-IN
9thousand_point228decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний Master X-06, код: 8592833002938-IN
9thousand_point811decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | відсутньо |
| Вага маховика | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Веслувальний тренажер Master V-100, код: 8592833000187-IN
9thousand_point924decimal_point00 грн.
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Матеріал | метал |
| Система навантаження | повітряна |
| Живлення | батарея |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Механічний орбітрек Master AIR, код: 8592833000286-IN
10thousand_point046decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | механічна |
| Живлення | відсутньо |
| Вага маховика | 5 кг |
| Довжина кроку | 350 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гойдалки для дітей Master A2, код: 8592833003829-IN
10thousand_point325decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | для двох |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель регульована Master Spin 20 кг, код: 8592833010377-IN
10thousand_point447decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 20 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Регульована переносна баскетбольна стійка Master Impact 2,45 - 3,05 м, код: 8592833005830-IN
10thousand_point743decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Надувний гімнастичний мат Master 3000x1000х100 мм, зелено-білий, код: 8592833008039-IN
11thousand_point021decimal_point00 грн.
| Тип | мати |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Надувний гімнастичний мат Master 3000x1000х100 мм, рожево-білий, код: 8592833008046-IN
11thousand_point021decimal_point00 грн.
| Тип | мати |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

























































































































































