Exit
Футбольні ворота Exit Голландія 2 шт, 1200х800 мм, код: 40.31.02.00
2thousand_point125decimal_point00 грн.
| Стандарт | тренувальні |
| Матеріал | пластик |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультиспортивних ребондер Exit Tempo 1000х1000 мм, код: 43.20.10.00
4thousand_point675decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Батут Exit Tiggy Junior ø140 см чорний / зелений, код: 10.00.75.40-S
5thousand_point355decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 1400 мм (4 фути) |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Дитяча гірка для малюків Exit My First Slide, код: 48.20.10.10
5thousand_point400decimal_point00 грн.
| Тип | гірки |
| Стандарт | від 2 років |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Ворота футбольні для міні футболу Exit Tempo 1800х1200 мм, код: 41.20.18.00
5thousand_point440decimal_point00 грн.
| Стандарт | дитячі (до 2500 мм) |
| Матеріал | метал |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультиспортивних ребондер Exit Tempo 1200х1200 мм, код: 43.20.12.00
5thousand_point865decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Exit Tiggy Junior ø140 см чорний / зелений, код: 10.00.70.40-S
6thousand_point435decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 1400 мм (4 фути) |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Батут Exit Tiggy Junior ø140 см чорний / сірий, код: 10.00.70.00-S
6thousand_point435decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 1400 мм (4 фути) |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Футбольні ворота Exit Маестро 1800х1200 мм складні чорні, код: 41.03.10.00
6thousand_point630decimal_point00 грн.
| Стандарт | дитячі (до 2500 мм) |
| Матеріал | метал |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Сітка спортивна Exit 155x300 см, код: 44.01.10.00-S
6thousand_point950decimal_point00 грн.
| Тип | мобільні |
| Матеріал | мотузка 2,5 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Футбольні ворота Exit Panna сталеві складні 1500х600 мм (2 шт), код: 41.01.20.00
7thousand_point565decimal_point00 грн.
| Стандарт | дитячі (до 2500 мм) |
| Матеріал | метал |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Стіл із лавкою для ігор з водою та піском Exit Aksent, із сонцезахисною парасолькою, код: 52.05.08.45
7thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | столи |
| Стандарт | 2-6 років |
| Комплектація | з навісом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ворота футбольні Exit Tempo 2400х1600 мм складні, код: 41.20.24.00
7thousand_point990decimal_point00 грн.
| Стандарт | дитячі (до 2500 мм) |
| Матеріал | метал |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий металевий купол для скелелазіння Exit ø190 см, пастель, код: 48.10.19.10
8thousand_point500decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Столик пісочниця із лавками Exit Aksent, із сонцезахисною парасолькою, код: 52.05.10.45
9thousand_point200decimal_point00 грн.
| Тип | столи |
| Стандарт | 2-6 років |
| Комплектація | з навісом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Футбольні ворота металеві Exit Coppa Tor 2200х1700 мм, чорні, код: 41.05.10.00
9thousand_point690decimal_point00 грн.
| Стандарт | дитячі (до 2500 мм) |
| Матеріал | метал |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ворота футбольні Exit Tempo 3000х2000 мм, код: 41.20.30.00
9thousand_point920decimal_point00 грн.
| Стандарт | мініфутбол (3000 мм) |
| Матеріал | метал |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дерев"яна пісочниця Exit Aksent 136x132 см, для дітей, з кипариса, код: 52.05.02.06
9thousand_point950decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Стандарт | 2-6 років |
| Комплектація | з кришкою |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Сітка спортивна для гри в волейбол, теніс, бадмінтон Exit 243x500 см, код: 44.03.10.00-S
10thousand_point300decimal_point00 грн.
| Тип | мобільні |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Загороджувальна сітка Exit Backstop (для футбольного поля, спортзалу) 300x300см, код: 49.60.12.00 2/2
10thousand_point500decimal_point00 грн.
| Стандарт | тренувальні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Сітка відбивач, ребондер Exit Smash padel (для падель-тенісу), код: 43.30.10.00
10thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольний щит Galaxy Exit з кільцем і сіткою, код: 46.40.20.00
12thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | без стійки |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Басейн каркасний Exit "Дерево" з тентом, 244х76 см, код: 30.35.08.10
13thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Exit Silhouette 183см рожевий, код: 12.93.06.60
13thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 1830 мм (6 футів) |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Exit Silhouette 183см чорний, код: 12.93.06.00
13thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 1830 мм (6 футів) |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Щит баскетбольний Exit Galaxy зелений / чорний, код: 46.40.30.00-S
14thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | без стійки |
| Стандарт | стрітбольні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Сталеві футбольні ворота Exit Finta 300x200 см, код: 41.07.10.00
14thousand_point875decimal_point00 грн.
| Стандарт | мініфутбол (3000 мм) |
| Матеріал | метал |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Футбольний ребондер Exit Kickback, код: 43.23.10.00
15thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ігровий будиночок з кипариса Exit Yuki 100, 1140х1240х1630 мм, код: 50.54.01.00
15thousand_point900decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн Exit з тентом 300х200х65 см (для дітей, на дачу) "Лайм", код: 30.23.32.40
16thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | прямокутні |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн з тентом Exit "Дерево" (для дітей, на дачу), 300х200х65 см, код: 30.23.32.10
16thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | прямокутні |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн з тентом Exit "Камінь" в кольорі (для дітей, на дачу), 300х200х65 см, код: 30.23.32.00
16thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | прямокутні |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |


















































































