Exit
Дитячий металевий купол для скелелазіння Exit ø300 см - пастель, код: 48.10.30.10
16thousand_point800decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн каркасний з навісом від сонця Exit "Дерево" 300х76 см, код: 30.35.10.10
16thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Exit Silhouette ø244 см рожевий, код: 12.93.08.60-S
17thousand_point200decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 2440 мм (8 футів) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Батут Exit Silhouette ø244 см чорний, код: 12.93.08.00-S
17thousand_point200decimal_point00 грн.
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 2440 мм (8 футів) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Басейн каркасний з тентом Exit "Дерево" 360х76 см, код: 30.35.12.10
17thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн каркасний з тентом Exit "Камінь" 360х76 см, код: 30.35.12.00
17thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн каркасний з тентом Exit "Лайм" 360 х 76 см, код: 30.35.12.40
17thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дерев'яний ігровий будиночок з кіпарису Exit Hika 1400x1110x1550 мм, бежевий, код: 50.50.00.00
18thousand_point800decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Щит баскетбольний Exit Galaxy Black Edition, код: 46.11.10.00-S
18thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | без стійки |
| Стандарт | mini-FIBA (1200х900) |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Щит баскетбольний Exit Galaxy зелений / чорний, код: 46.01.10.00-S
18thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | без стійки |
| Стандарт | mini-FIBA (1200х900) |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Щит баскетбольний Exit Galaxy Black Edition, код: 46.11.11.00-S
20thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | без стійки |
| Стандарт | стрітбольні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Щит баскетбольний Exit Galaxy зелений / чорний, код: 46.01.11.00-S
20thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | без стійки |
| Стандарт | стрітбольні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Батут Exit Silhouette 305 см з захисною сіткою чорний, код: 12.93.10.00
20thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Exit Silhouette ø305 см рожевий, код: 12.93.10.60-S
20thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Батут Exit Silhouette з захисною сіткою ø305 см, зелений, код: 12.93.10.40
20thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Переносна баскетбольна стійка Exit Comet green/black, код: 46.65.10.00
21thousand_point240decimal_point00 грн.
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн Exit з куполом 220х150х65 см в кольорі лайм, код: 30.20.21.40
22thousand_point200decimal_point00 грн.
| Тип | прямокутні |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн Exit "камінь" з куполом 2200х1500х650 мм, код: 30.20.21.00
22thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | прямокутні |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн круглий з куполом Exit дерево 244 х 76 см, код: 30.32.08.10
23thousand_point500decimal_point00 грн.
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дерев"яний будиночок Exit Fantasia 100, з деревини кипариса, код: 50.10.02.00
23thousand_point500decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дерев"яний будиночок Exit Fantasia кедр зелений, код: 50.10.00.00
23thousand_point500decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 36 місяців |
Дитячий ігровий будиночок Exit Panorama 300 з гіркою, з деревини кипариса, код: 50.52.03.00
23thousand_point600decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ігровий будиночок з гіркою Exit Yuki 300, з деревини кипариса 2260х1240х2190 мм, код: 50.54.03.00
24thousand_point800decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольна стійка Exit Galaxy black під бетонування, код: 46.13.10.00
25thousand_point650decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Стандарт | стрітбольні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Баскетбольна стійка Exit Galaxy під бетонування, код: 46.03.10.00
25thousand_point650decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Стандарт | стрітбольні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Батут Exit Silhouette ø366 см зелений, код: 12.93.12.40-S
25thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | з сіткою |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Батут Exit Silhouette ø366 см рожевий, код: 12.93.12.60-S
25thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | з сіткою |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Батут Exit Silhouette ø366 см чорний, код: 12.93.12.00-S
25thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3660 мм (12 футів) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Сталеві футбольні ворота Exit Forza 5000x2000 мм, код: 41.09.10.00
26thousand_point095decimal_point00 грн.
| Стандарт | тренувальні |
| Матеріал | алюміній |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн Exit круглий з куполом 300х76 см, дерево, код: 30.32.10.10
26thousand_point200decimal_point00 грн.
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн каркасний круглий з куполом Exit "Лайм" 300 х 76 см, для дітей, код: 30.32.10.40
26thousand_point200decimal_point00 грн.
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн EXIT з куполом 300х200х65 см в кольорі "дерево", код: 30.20.32.10
26thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | прямокутні |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 6 місяців |












































































































































