Exit
Артикул: 30.35.40.40
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 30.20.21.10
| Тип | прямокутні |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 35.10.23.40
| Тип | джакузі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Батут Exit Silhouette з захисною сіткою прямокутний 2140х3050 мм зелений на ніжках, код: 12.93.70.40
text_nostock
Артикул: 12.93.70.40
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | прямокутні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | зелений |
Басейн каркасний круглий для дітей з куполом Exit "чорне дерево" 300 х 76 см, код: 30.32.10.90
text_nostock
Артикул: 30.32.10.90
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн каркасний круглий з куполом Exit камінь для дітей, 3000х760 мм, код: 30.32.10.00
text_nostock
Артикул: 30.32.10.00
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн надувний СПА (гідромасажна ванна) Exit Deluxe 2040x650 мм, темно-сірий, код: 35.20.46.40
text_nostock
Артикул: 35.20.46.40
| Тип | джакузі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Артикул: 35.10.46.40
| Тип | джакузі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Артикул: 30.32.12.10 Н
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 30.32.12.00 Н
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 30.32.12.40 Н
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 30.32.12.90 Н
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 12.93.70.60-S
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Артикул: 46.15.10.00-S
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: 46.05.10.00-S
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: 46.15.11.00-S
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: 46.05.11.00-S
| Тип | з стійкою |
| Стандарт | стрітбольні |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: 08.20.10.90-S
| Тип | з сіткою |
| Стандарт | 3050 мм (10 футів) |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Артикул: 09.10.14.20
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 4270 мм (14 футів) |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяці |
Артикул: 09.10.14.00
| Тип | для всієї родини |
| Стандарт | 4270 мм (14 футів) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяці |
Воркаут Exit GetSet MB300, код: 54.30.00.00
text_nostock
Артикул: 54.30.00.00
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Каркасний басейн Exit "Дерево" з накриттям + пісочний фільтр, 427x122 см, код: 30.27.12.10 Н
text_nostock
Артикул: 30.27.12.10 Н
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Каркасний басейн Exit "Чорна шкіра" з накриттям + пісочний фільтр, 427x122 см, код: 30.27.12.20 Н
text_nostock
Артикул: 30.27.12.20 Н
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Воркаут Exit GetSet MB310, код: 54.30.10.00
text_nostock
Артикул: 54.30.10.00
| Країна торгової марки | Нідерланнди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланнди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн Exit Stone ø360x122 см, код: 30.47.12.00-S
text_nostock
Артикул: 30.47.12.00-S
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Каркасний басейн Exit "Чорна шкіра" з накриттям + пісочний фільтр, 427x122 см, код: 30.27.14.20 Н
text_nostock
Артикул: 30.27.14.20 Н
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн із наземним куполом Exit "Дерево" + піщаний фільтр, 400x200x100см, код: 30.17.42.10 Н
text_nostock
Артикул: 30.17.42.10 Н
| Тип | прямокутні |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн великий каркасний Exit з накриттям, "камінь" 450х122 см (пісочний фільтр), код: 30.27.15.00 Н
text_nostock
Артикул: 30.27.15.00 Н
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн великий каркасний Exit "Чорна шкіра" з накриттям + пісочний фільтр 450х122 см, код: 30.27.15.20 Н
text_nostock
Артикул: 30.27.15.20 Н
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Воркаут Exit GetSet MB320, код: 54.30.20.00
text_nostock
Артикул: 54.30.20.00
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Воркаут Exit GetSet MB330, код: 54.30.30.00
text_nostock
Артикул: 54.30.30.00
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Басейн Exit Wood ø450x122 см, код: 30.47.15.10-S
text_nostock
Артикул: 30.47.15.10-S
| Тип | круглі |
| Матеріал | ПВХ |
| Комплектація | з тентом |
| Країна торгової марки | Нідерланди |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

















































































































